«Лісмаш»

ТОВ «Лисичанський машинобудівний завод» здійснює розробку, впровадження та запуск в серійне виробництво виробів для гірничо-збагачувального, паливно-енергетичного і металургійного промислових комплексів, будівельної галузі, аграрного сектора.

ТОВ «Лісмаш» — підприємство з багаторічною історією і багатим досвідом, успішно функціонує в галузі з 1952 року.

Технічна база підприємства дозволяє виробляти серійну продукцію і виконувати індивідуальні замовлення по кресленнях замовника. Підприємство володіє хорошим токарних парком і унікальним обладнанням вальцювання. Власне конструкторське бюро підприємства розробляє проекти різного рівня складності. Все це дозволяє заводу пропонувати клієнтам широкий спектр послуг з виробництва гірничо-видобувного обладнання, металоконструкцій, дробильно-розмельного і будівельного обладнання.

Продукція заводу є якісною, економічною, простою і в той же час ефективною в експлуатації, тому отримала безліч позитивних відгуків від споживачів.

ТОВ «Лісмаш» зарекомендував себе як надійний виробник в Україні, Росії, Білорусії, Болгарії. У 2013 році завод виготовив флотационное обладнання для компанії Arcelor Mittal, тим самим розширив географію поставок в Казахстан. Вигідне розташування заводу і його географічна близькість до замовника зробили продукцію більш конкурентоспроможною за рахунок мінімізації транспортних витрат.

Компанія активно співпрацює з підприємствами металургійної галузі, вугільної промисловості, будівельної індустрії України та зарубіжжя такими як ДТЕК, Метінвест, Knauf, Донецьксталь, ISD.

Офіційний сайт компанії: http://lismash.info