Допомога армії

Безпека – це основа, на яку спирається майбутнє нашої країни. Допомога у забезпеченні армії неодмінно була та залишається однією з найважливіших пріоритетних справ, особливо в умовах війни. EFI Group здійснює систематичні закупівлі бойової амуніції для ЗСУ, територіальної оборони та добровольців.

Голова наглядової ради компанії EFI Group Ігор Ліскі вірить, що важливою частиною нашої патріотичної відповідальності є підтримка тих, хто воює за свободу та платить найвищу ціну за майбутнє України.

«Люди воюють за свободу та платять за майбутнє України найбільшу ціну. То ми не можемо їх підвести. І точно без нас ніякої нової України не буде, просто нема кому це зробити. Бо ми – це і є Україна. Сподіваюсь, що з війни ми вийдемо іншим суспільством з усвідомленням кожного: це моя країна, я за неї відповідаю, сплачую податки, фінансую мою армію, яка захищає мою родину», – переконаний Ігор Ліскі.

Ми пишаємося нашими військовослужбовцями, які мужньо захищають нашу країну. Наші проєкти спрямовані на забезпечення підтримки та допомоги військовим та їх сім’ям. Ми системно допомагаємо окремим підрозділам ЗСУ, Національної гвардії, територіальної оборони, бійцям, а також співробітникам EFI Group, які добровільно змінили робоче місце на окопи на передовій, щоб захистити Україну в лавах Сил Оборони.

Новини

Будьте в курсі наших досягнень. Діліться історіями успіху разом з нами!
01
EFI Group створила ініціативу Стань донором крові для захисників!
22.09.2023 13:12:28

EFI Group організовула похід до Головного військового клінічного госпіталю для здачі крові. Співробітники компанії долучилися до ініціативи, щоб допомогти нашим воїнам у боротьбі за життя.
Внески донорів розподіляються у госпіталі та відправляються у прифронтові шпиталі. Підходить будь-яка група крові з будь-яким резусом.
Показати більше
02
ЖКК вчергове допомагає українським військовим
18.09.2023 12:32:28

Починаючи з лютого 2022 року Житомирський картонний комбінат, систематично допомагає українським захисникам, окремим військовим підрозділам та власним мобілізованим працівникам.

Підприємство вже передало на потреби військових близько двох десятків транспортних засобів. І ось в черговий раз передають автомобіль, цього разу «пікап».
Показати більше