Компанія «Форест Технолоджі» отримала сертифікацію FSC

12.02.2020

«Форест Технолоджі» працює за принципами сталого розвитку, всі процеси підприємства налаштовані таким чином, щоб підтримувати відповідальне використання лісових ресурсів та збереження лісів для майбутніх поколінь.

Продукція компанії буде маркована товарними знаками FSC, які гарантують дотримання високих стандартів у відповідальній роботі з лісами. Спеціальні логотипи сертифікату підтверджують, що продукція походить з відповідальних джерел. Варто зазначити, що сертифікація FSC забезпечує екологічні, соціальні і економічні переваги для всіх стейкхолдерів.

Покупці готової продукції та громада регіону нашої присутності можуть бути впевнені у тому, що для виробництва всього товарного ряду «Форест Технолоджі» надходить тільки контрольована деревина. Такий статус сировина отримує при підтвердженні FSC-STD-40-005. Це значить, що наша сировина не належить до неприйнятних категорій деревини. Таким чином, наявність сертифікації FSC гарантує, що наша компанія не використовує незаконно заготовлену деревину чи заготовлену з порушення прав людини; деревину з лісів під загрозою або з лісів, які перетворюються на плантації та категорії земель не лісогосподарського призначення, а також деревину з лісів, в яких вирощують генетично модифіковані дерева. Всі ланцюги постачання деревини на підприємство відслідковуються та належать до сертифікованих.

Сертифікація в системі FSC здійснюється акредитованими FSC органами сертифікації. Органи сертифікації є незалежними компаніями, які акредитували свої програми сертифікації в FSC.

Лісова опікунська рада ® (FSC) є незалежною, не прибутковою, неурядовою організацією, що створена для підтримки екологічно прийнятного, соціально вигідного та економічно життєздатного управління світовими лісами. Бачення FSC полягає у тому, що ліси світу мають задовольняти соціальні, екологічні та економічні права і потреби теперішнього покоління без шкоди для майбутніх поколінь.

FSC контрольована деревина – це матеріал, для котрого є підтвердження про відповідність до цього стандарту, стандарту FSC-STD-40-004, або стандарту FSC-STD-30-010.