BEEHIVE – підприємство нового покоління з виробництва та експорту товарних партій гомогенізованого монофлорного та поліфлорного меду. Сучасне обладнання та прогресивні технології дають компанії змогу виготовляти 16 тис. тонн готової продукції на рік. Мед постачається клієнтам у металевих діжках, скляних банках і пластикових контейнерах.

Підприємство орієнтоване на експортну діяльність, що є локомотивом для успішного розвитку власного бізнесу та всього бджільництва України. Мед BEEHIVE має попит у понад 20 країнах світу й не містить сторонніх домішок і шкідливих речовин.

У компанії впроваджена багаторівнева система контролю якості, є власна надсучасна лабораторія. Також підприємство співпрацює з міжнародними лабораторіями Intertek, QSI та Eurofins. Система контролю безпеки харчових продуктів, яка діє у BEEHIVE, сертифікована за стандартом FSSC 22000.

У стратегічних планах компанії – реалізація низки інвестиційних проєктів, які сприятимуть виведенню українського бджільництва на якісно новий рівень.

Офіційний сайт БІХАЙВ