Про компанію

Наша місія в творенні, успішному розвитку українських
підприємств у стратегічних галузях

EFI Group — українська інвестиційна компанія, яка створює екосистемні проєкти. Ми працюємо заради розвитку економічної незалежності країни. Саме тому реалізація системоутворюючих проєктів у різноманітних сферах є нашою місією. Завдяки нам вдосконалюються стандарти ведення бізнесу, принципи виробництва товарів і послуг, а також покращується інвестиційна привабливість України у світі.  

Сфери інвестування EFI Group: healthcare та medtech, паперова, харчова та деревообробна промисловості, постачання сільськогосподарської продукції.

EFI Group — Ефективні інвестиції для майбутнього!

Історія заснування 

У 2002 році в Луганську формується єдиний центр управління групою підприємств гірничо-збагачувальної та машинобудівної галузі, який у 2007 році трансформується у всеукраїнську групу компаній «Ефективні інвестиції». Визначено стратегічний вектор розвитку – залучення прямих інвестицій у вітчизняну економіку та реалізація масштабних інвестиційних проєктів.

Сьогодні корпоративний центр компанії здійснює свою діяльність у різних напрямках: healthcare, паперової, харчової та деревообробної промисловості, розробці та впровадженні енергоощадних рішень, газовому трейдингу, постачанні сільськогосподарської продукції. Голова наглядової ради групи компанії «Ефективні інвестиції» – Ігор Ліскі.

Підприємства групи розташовані в п’яти областях України з центром управління в Києві. Наші фахівці вирішують нестандартні інвестиційні завдання, використовують комплексний аналіз ринків і новітні технології. Компанія ефективно співпрацює з партнерами та клієнтами в Україні та за її межами.

Присутність на міжнародному ринку – одна з наших конкурентних переваг. Ми залучаємо іноземні інвестиції, ведемо прозорий бізнес, працюємо за міжнародними стандартами фінансової звітності.

Наша місія

Наша місія у творенні – в успішному розвитку підприємств стратегічних для України галузей. Ми прагнемо створювати найкращі проєкти та найкраще майбутнє, дотримуємося принципів розвитку креативного потенціалу країни та економіки, яка ґрунтується на відновленні ресурсів.

Ми активно залучаємо іноземні та вітчизняні інвестиції, співпрацюємо з провідними світовими компаніями, використовуємо передовий досвід у виробництві та управлінні, впроваджуємо новітні технології.

Ми переконані, що реалізація потужного потенціалу українських підприємств і забезпечення міцних позицій вітчизняного виробника на міжнародному ринку – основа успішного розвитку бізнесу й соціально-економічного відродження України.

Наші цінності

Ефективність. Ми досягаємо вражаючих результатів у найкоротші терміни, оптимально використовуємо ресурси. Завдяки залученню міжнародних партнерів, наша компанія має можливість застосовувати передові технології, сучасні виробничі рішення і управлінські практики.

Відповідальність. Ми виконуємо зобов’язання перед бізнес-партнерами, співробітниками й регіонами присутності наших підприємств: випускаємо якісну і конкурентоспроможну продукцію, піклуємося про безпечні умови праці та екології, допомагаємо розвивати соціальну інфраструктуру.

Залученість. Ми формуємо команду професіоналів, небайдужих і творчих людей, які повністю залучені в окремі проєкти й діяльність компанії загалом. Ми точно знаємо – тільки об’єднавши зусилля всіх працівників можна досягти загальних цілей. Ми підтримуємо наших фахівців і створюємо умови для їхнього розвитку, професійного та кар’єрного зростання.