Житомирський картонний комбінат

Житомирський картонний комбінат входить у трійку лідерів із виготовлення горбкуватих прокладок для яєць, паперу, картону, гофрокартону й гофротари у Східній Європі та СНД.

Сучасне обладнання та інноваційні технології дають компанії змогу виробляти 240 млн одиниць литої тари, 75 тис. тонн паперу і 24 млн квадратних метрів гофрованої тари на рік. Комбінат виготовляє: лотки для яєць, папір, картон, гофрокартон і гофротару. Гофрокартон комбінату є основою для виробництва екологічно чистої тари та індивідуального пакування для багатьох галузей промисловості. Продукція компанії має попит у 35 країнах світу.

Підприємство забезпечує повний контроль якості на всіх етапах виробництва. Для створення екологічно чистого продукту використовується безпечна сировина, яка проходить детальну перевірку й необхідне очищення. Суворий контроль усіх процесів запобігає утворенню токсичних відходів.

Система менеджменту навколишнього середовища, яка діє на комбінаті, відповідає вимогам міжнародних стандартів ІSО 9001:2015, ISO 14001:2015, FSC-STD-40–004 (V3–0), ISO 19011. Також підприємство сертифіковано на відповідність системи менеджменту безпеки харчових продуктів стандарту FSSC 22000.

Офіційний сайт Житомирського картонного комбінату