Керівництво

Ми раді вітати вас на офіційному сайті нашої компанії та представити вам найбільш повну інформацію про діяльність наших підприємств! 

Я вірю, що світ нас змінює і ми точно змінюємо світ. Ми робимо це з кожним рішенням, яке ухвалюємо, з кожним невеликим кроком. Але як зробити правильний хід, щоб створити ідею та ефективно її реалізувати?

Ми ухвалили рішення та обрали наш головний пріоритет: інвестувати в сучасні технології, новітнє обладнання, натуральний, високоякісний продукт. Зростання міжнародного іміджу нашої країни та українського експорту для нас дуже важливі, тому з відданими і професійними фахівцями ми створюємо унікальні проекти, знаходимо правильні рішення, вдосконалюємо наші технології та процеси.

Я вірю, що ми створюємо успішну групу компаній, адже наші досягнення визначають успіх країни. Завдяки процвітанню наших компаній, ми трансформуємо Україну та змушуємо її процвітати. Ми відкриті до всього нового, але надійно захищаємо власні цінності. Співпраця з групою компаній «Ефективні інвестиції» – це завжди правильне рішення. Ми генеруємо ідеї, реалізуємо ефективні рішення – ми змінюємо майбутнє.

Ігор Ліскі

Голова наглядової ради  
групи компаній «Ефективні інвестиції»