DOC.UA

DOC.ua – онлайн-хаб, який робить доступ до медицини простим і зручним як із домашнього комп’ютера, так і з будь-якого мобільного пристрою. На єдиному інтернет-майданчику ви можете безкоштовно записатися на прийом до фахівця або на хірургічну операцію, знайти клініку, лабораторію, діагностичний центр, вибрати та замовити медичні препарати. Також за допомогою компанії можна проконсультуватися онлайн із лікарями різних фахів.

Наразі в Україні для клієнтів DOC.ua доступні послуги понад 11 тис. медичних фахівців, понад 1500 клінік і понад 1500 діагностичних центрів. Ця кількість постійно зростає, а географія надання послуг – розширюється. У базі онлайн-хаба близько 300 тис. відгуків пацієнтів про роботу лікарів і медичних установ. Це допомагає іншим клієнтам компанії зробити правильний вибір.

У DOC.ua є власний колл-центр, працівники якого мають медичну освіту, IT-фахівці, відділи роботи з лікарями та партнерами.

DОС.ua активно розвивається в Україні та за її межами. У 2020 році компанія розпочинає роботу в Узбекистані, Казахстані та Молдові під брендом DОС.online. Крім того, у планах онлайн-хаба вихід на ринки Грузії, Азербайджану, країн Балтії та ОАЕ.

Офіційний сайт DOC.ua