Новини
01
DOC.ua запускає онлайн-тестування на симптоми COVID-19
1 квітня 2020 р., Київ. – Онлайн-тест на симптоми COVID-19 є безкоштовним і створений для самостійного виявлення потенційних ризиків захворювання на новий вірус. Експрес-тест доступний для користувачів у Telegram, Viber і на сайті DOC.ua. Тестування займає 1-2 хвилини. За його результатами ви дізнаєтеся, до якої групи ризику можна віднести ваш теперішній стан здоров’я: задовільний, підозра на ГРВІ чи на коронавірус. Чат-бот підкаже вам, що робити або до кого звернутися.
Більше
02
Спеціалісти компанії «Енергія України» модернізували обпалювальну машину КМ-14 на ПАТ «Запоріжсталь»
У листопаді 2019 року в агломераційному цеху ПАТ «Запоріжсталь» нами була модернізована обпалювальна машина КМ-14. Ми змінили повністю систему опалення агрегату, організувавши роботу не тільки на природному газі, а й одночасно на коксо-доменній суміші. У разі відсутності суміші, пальник автоматично переходить в режим роботи на природному газі.
Більше
03
Розпочав роботу Київський волонтерський штаб із протидії COVID-19
У столиці України розпочав роботу Київський волонтерський штаб, головна мета якого – об’єднати зусилля влади, бізнесу та небайдужих громадян для протидії епідемії коронавірусу. Головним координатором штабу є Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції», а співкоординатором – Максим Бахматов, радник міського голови Києва. Організація співпрацює з Єдиним Координаційним центром КМДА, який створено на виконання окремого доручення Київського міського голови Віталія Кличка.
Більше