БІХАЙВ

Компанія «БІХАЙВ» — підприємство нового покоління з виробництва харчових продуктів.

У 2015 році стартував один з основних напрямків діяльності нашої компанії – виробництво та експорт гомогенізованих партій меду. Для цього у Черкаській області, одному з найбільш медоносних регіонів України, був побудований та введений в експлуатацію сучасний комплекс продуктивністю 16 тис. тонн готового продукту в рік. У основу його успішної роботи були закладені найсучасніші технології та обладнання, висококваліфікований персонал і ефективна бізнес-модель.

Офіційне відкриття заводу «БІХАЙВ» відбулося 11 вересня 2017 року.

Ми йдемо в ногу з часом і формуємо політику безпеки та якості виробництва харчових продуктів у рамках найкращих міжнародних стандартів. З початку будівництва підприємства було розпочато процес його сертифікації згідно FSSC 22000.

Політика управління якістю спрямована на виробництво натурального, безпечного продукту, який відповідає всім вимогам національних і європейських стандартів. Мед компанії «БІХАЙВ» не містить антибіотики, пестициди, ГМО та інші заборонені в Україні, ЄС та інших країнах речовини, а також має стабільно високі якісні показники.

Компанія «БІХАЙВ» виробляє гомогенізовані товарні партії високоякісного монофлорного і поліфлорного меду. Продукт фасується в різноманітну тару: бочки, баночки та пластикові контейнери. Стандартна товарна партія становить 20 тонн.

Підприємство орієнтоване на експортну діяльність, що є локомотивом як для успішного розвитку нашого бізнесу, так і для всього бджільництва України.

У стратегічних планах компанії — реалізація низки інвестиційних проектів, які сприятимуть виведенню нашого бджільництва на якісно новий рівень.

Офіційний сайт БІХАЙВ