Ефі Агро

Компанія «Ефі Агро» спеціалізується на постачанні продуктів харчування на ринки України, Ближнього Сходу та Африки. Зокрема, реалізуємо столові курячі яйця у великих торгівельних мережах. Ми працюємо із продукцією високої якості, яка відповідає стандартам зберігання і транспортування ISO 9001: 2008, ISO 22000: 2005.

«Ефі Агро» входить до складу групи компаній «Ефективні інвестиції», діючи відповідно до стандартів ведення прозорого бізнесу.

Продукція компанії представлена торговими марками ТМ “Смачна економія” і ТМ “ЕКО-КО”.

 

Місія компанії – надавати якісні продукти для вашого кулінарної творчості.

 

Цінності «Ефі Агро»

Відповідальність. Ми дотримуємося суворих стандартів якості зберігання і транспортування продукції, тому у відповіді за свою роботу. Ми дорожимо взаєминами як з клієнтами, так і партнерами, тому будуємо взаємодію з ними на прозорих умовах.

Ентузіазм. Ми максимально залучені в процес, тому постійно вдосконалюємо кожний його етап. Наша команда – це ініціативні співробітники, націлені на кращий результат.

Швидкість. Ми чітко дотримуємося графіків і планів надання послуг. Для нас час ‒ найважливіший ресурс, адже від нього залежить якість і надійність нашої співпраці з партнерами та клієнтами.

Офіційний сайт компанії: https://efiagro.com.ua/