Про компанію

Наша місія в творенні, успішному розвитку українських
підприємств у стратегічних галузях

 

 

Групу компаній «Ефективні інвестиції» засновано в 2007 році. Корпоративний центр групи компаній здійснює свою діяльність в різних сферах економіки: паперовій промисловості, газовій промисловості, енергетиці,сільському господарстві, креативній індустрії, охороні здоров’я . Головою наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» є Ліскі Ігор Іванович.

Виробничі потужності групи розташовані в Україні з центром управління в Києві. Наші фахівці вирішують нестандартні інвестиційні завдання із застосуванням комплексного аналізу ринків і використанням новітніх технологій. Компанія успішно працює з клієнтами не тільки в Україні, а й на ринку СНД і далекого зарубіжжя.

 

Становлення і розвиток

У 2002 році в Луганську починає формуватися єдиний центр управління групою підприємств гірничо-збагачувальної та машинобудівної галузі. Протягом наступних п’яти років сфера діяльності компанії «Ефективні інвестиції» розширюється до всеукраїнського рівня. В область інтересів компанії входять будівництво, машинобудування, торгівля і оренда будівельної техніки, сільське господарство.

У 2007 році з метою оптимізації управління активами створений корпоративний центр «Ефективні інвестиції».

Визначено стратегічний вектор розвитку підприємства – залучення прямих інвестицій в українську економіку, реалізація масштабних інвестиційних проектів.

 

Міжнародна співпраця

Вихід на міжнародний ринок є ще однією конкурентною перевагою компанії «Ефективні інвестиції». Компанія вже сьогодні приваблює в Україну закордонні інвестиції, засновуючи свою діяльність на принципах відкритості ведення бізнесу, працюючи за міжнародними стандартами фінансової звітності.

 

Місія 

Наша місія в творенні – в успішному розвитку українських підприємств в стратегічних для України галузях. Ми прагнемо створювати кращі проекти і краще майбутнє, слідуючи принципам кругової економіки і розвитку креативного потенціалу країни.

Ми активно залучаємо іноземні та вітчизняні інвестиції, співпрацюємо з провідними світовими компаніями, використовуємо передовий досвід у виробництві та управлінні, впроваджуємо новітні технології.

Ми переконані, що реалізація потужного потенціалу українських підприємств та забезпечення міцних позицій вітчизняного виробника на міжнародному ринку, є запорукою успішного розвитку бізнесу і соціально-економічного відродження України.

 

 

Наші цінності

Ефективність. Ми досягаємо вражаючих результатів в найкоротші терміни, оптимально використовуючи ресурси. Завдяки залученню партнерів по всьому світу, наша компанія має можливість застосовувати передові виробничі рішення, управлінські практики та технології.

Відповідальність. Виконуємо зобов’язання перед бізнес-партнерами, співробітниками і регіонами присутності наших підприємств.

Дотримуючись домовленості з клієнтами, випускаємо якісну і конкурентоспроможну продукцію. Усвідомлюємо свою відповідальність перед трудовими колективами і регіонами присутності наших підприємств — компанія бачить своє завдання в створенні комфортних і безпечних умов для їх благополуччя і процвітання.

Залученість. Створюємо команду професіоналів повністю залучених в проект і діяльність компанії в цілому. Наша сила – в професійній команді небайдужих і творчих людях. Ми точно знаємо – тільки об’єднавши зусилля всіх співробітників компанії, можна досягти загальних цілей. Ми підтримуємо наших працівників і створюємо умови для їх росту разом з компанією.