Керівництво

Звернення голови ради директорів

Ми раді вітати вас на офіційному сайті нашої компанії, і представити вам найбільш повну інформацію про діяльність наших підприємств! 

Назва «Ефективні інвестиції» відображає суть нашої компанії. Ми активно і успішно залучаємо вітчизняні та зарубіжні інвестиції для розвитку українських підприємств в стратегічних для економіки країни галузях.

Прагнемо досягти максимальної результативності своєї роботи, тому застосовуємо передовий вітчизняний і світовий досвід, а також новітні технології. Завдяки цьому, за порівняно невеликий проміжок часу, ми зуміли відновити, або побудувати заново, підприємства в сфері вуглезбагачення, машинобудування, сільського господарства, легкої промисловості та багатьох інших. 

Упевнений, що ефективні інвестиції – це необхідна умова для розвитку, як нашої компанії, так і країни в цілому. Але запорукою процвітання будь-якого підприємства є все-таки не гроші, а команда. Люди, об’єднані однією метою, готові працювати на результат, віддані своїй справі професіонали – ось формула успіху. Я пишаюся, що нам вдалося створити саме ефективну і успішну команду. Проблеми та перешкоди, які стоять перед нами це всього лише нові можливості для реалізації власного потенціалу. Разом ми міняємо майбутнє!

Ігор Ліскі

Голова ради директорів  
Групи компаній “Ефективні інвестиції”