DOC.UA

Doc.ua — онлайн-хаб з пошуку лікарів, клінік і медичних лабораторій. Щомісячно він обробляє понад 700 тис. запитів. Клієнти можуть скористатися послугами понад 10 тис. медичних фахівців і 1700 медичних закладів в Україні.

Doc.ua — сервіс, за допомогою якого можна знайти лікаря, записатися на прийом в клініку чи в медичну лабораторію, щоб здати аналізи, або замовити ліки онлайн. Онлайн-хаб запустив також нову можливість отримати зручні та дистанційні експрес-консультації з лікарем.

Сервіс DОС.ua намір активно розвиватися за межами України. У 2020 році планується запуск онлайн-сервісу в Узбекистані, Казахстані та Молдові. У розробці також знаходяться ринки Грузії, Азербайджану, країн Балтії та ОАЕ.

DOC.ua підтримує медичні заклади України під час пандемії коронавірусу COVID-19. На це компанія спрямовує весь прибуток від своєї діяльності. На першому етапі DOC.ua придбає сертифіковане медичне обладнання для лікарень Черкас і Житомира: кисневі концентратори, кардіомонітори, захисні щитки та апарати штучної вентиляції легень.

Офіційний сайт компанії: doc.ua