Feednova

FeedNova — сучасне підприємство з виготовлення кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин. Компанія є інвестиційним проектом групи компаній «Ефективні інвестиції». Команда проекту розробила детальний план реалізації, фінансову модель, а також пропрацювала стратегічні аспекти розвитку. Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці – основні пріоритети роботи нашої компанії.

FeedNova надає послуги зі збирання, транспортування, підготовки і переробки матеріалу побічних продуктів тваринного походження, які більше не можуть використовуватися в якості продуктів харчування для людини. Сталий розвиток сільського господарства неможливий без ефективної моделі забійної промисловості, а також своєчасної переробки побічних продуктів. Економічний розвиток регіону нашої присутності, а також дотримання правил охорони навколишнього середовища забезпечується високими стандартами діяльності компанії FeedNova.

Ми забезпечуємо гігієнічну, економічну і швидку переробку побічних продуктів боєнь, супермаркетів, фермерських господарств. Система роботи на підприємстві діє згідно з правовими нормами.

FeedNova створює високоякісні протеїнові продукти, які використовуються в якості кормових добавок для тварин. Система контролю якості і суворе поділ вхідного сировини, дозволяє нам контролювати якість кінцевого продукту і розділяти його як за категоріями, так і за походженням. Продукти переробки сировини Категорії 2 служать нашими клієнтами в якості палива на електростанціях і для виробництва біодизеля.

Офіційний сайт компанії: https://feednova.com.ua/