Форест Технолоджі

Форест Технолоджи — компанія-виробник пиломатеріалів, погонажних виробів і паливних гранул із сосни. У 2017 році Форест Технолоджі отримала великий обсяг інвестицій, що дало змогу значно збільшити виробничі потужності. Обладнання компанії представлено верстатами провідних європейських виробників. Контроль якості, висока технологічність і суворе виконання зобов’язань перед клієнтами — в основі принципів роботи нашої компанії.

На сьогодні завод обробляє до 5 тисяч кубів круглого лісу на місяць. Підприємство експортує пиломатеріали, погонажні вироби та паливні гранули в європейські та азійські країни. Виробництво Форест Технолоджі сертифіковане Eurocert, продукція компанії є екологічно чистою, а також відповідає всім технічним вимогам замовника.

Матеріали сушаться в спеціальних промислових камерах за індивідуальною специфікацією замовника. Вироби бувають цільними і клеєними по довжині на відкритий або закритий зубчастий шип. Компанія надає якісний сервіс і широкий асортимент продуктів для кожного клієнта.

Офіційний сайт компанії: forestech.com.ua