Форест Технолоджі

Форест Технолоджи — компанія-виробник пиломатеріалів, погонажних виробів і паливних гранул із сосни. У 2017 році «Форест Технолоджі» отримала великий обсяг інвестицій, що дозволило значно збільшити виробничі потужності. Устаткування компанії представлено верстатами провідних європейських виробників. Контроль якості, висока технологічність і суворе виконання зобов’язань перед клієнтами — в основі принципів роботи нашої компанії.

На сьогодні завод обробляє до 5 тисяч кубів круглого лісу в місяць. Підприємство експортує пиломатеріали, погонажні вироби та паливні гранули в європейські та азіатські країни. Виробництво «Форест Технолоджі» сертифіковане Eurocert, продукція компанії є екологічно чистою, а також відповідає всім технічним вимогам замовника.

Продукція компанії представлена ​​пиломатеріалами камерної сушки, пагонажних виробами і паливними гранулами. Матеріали сушаться в спеціальних промислових камерах за індивідуальною специфікацією замовника. Вироби бувають цільними і клеєними по довжині на відкритий або закритий зубчастий шип. Компанія надаємо якісний сервіс і широкий асортимент продуктів для кожного клієнта.

Офіційний сайт компанії: forestech.com.ua