Житомирський картонний комбінат

«Житомирський картонний комбінат» входить в трійку лідерів на території Східної Європи і СНД по виробництву бугорчатої ​​прокладки для яєць, паперу, картону, гофрокартону і гофрокартонної продукції. Комбінат створений на базі Житомирської паперової фабрики — провідного картонного виробника в СРСР.

У 2005 році «Житомирський картонний комбінат» був повністю модернізований і відроджений. Було закуплено нове сучасне обладнання, відновлені і відреставровані виробничі цехи.

У 2012 році «Житомирський картонний комбінат» запустив лінію з виробництва екологічно чистих лотків для упаковки яєць. Високотехнологічне обладнання було виготовлено і встановлено компанією «Хартман» (Данія). Нова виробнича лінія Hartman 420 є більш сучасною і економною, що дозволило підприємству розширити асортимент і збільшити обсяг продукції, що випускається.

Виробнича потужність лінії, яка відповідає світовим екологічним і енергозберігаючим стандартам, склала 8 млн. лотків упаковки для яєць в місяць. Інвестиційний проект поставки лінії виробництва фірми «Хартман» був здійснений в Україні вперше.

У 2013 році комбінат почав виробництво нового типу лотка для яєць. Ця продукція є представником серії лотків «Hartmann», які були розроблені для забезпечення першого класу захисту яйця при транспортуванні на далекі відстані автомобільним і морським видами транспорту. За рахунок унікальних розмірів, геометрії лотка і захисної кришки досягається економія по логістиці і повністю виключається бій яйця.

На сьогодні «Житомирський картонний комбінат» випускає понад 100 млн. одиниць продукції на рік. Гофрокартон комбінату є основою для виробництва екологічно чистої тари та індивідуальної упаковки для багатьох галузей промисловості.

Виробництвом і збутом продукції «ЖКК» займається команда професійних фахівців чисельністю понад 500 осіб.

Офіційний сайт компанії: cardboard.com.ua