До інвесторів Feednova долучилася компанія UMG Investments

16.04.2020

Компанія «Feednova», яка реалізує проєкт будівництва першого в Україні заводу з виготовлення високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів у м. Буськ (Львівська область), залучила інвестиції української компанії «UMG Investments». Остання придбала міноритарний пакет акцій. Фінансові деталі цієї угоди не розголошуються.

 «Декілька останніх тижнів створили безпрецедентні виклики: ми всі вчимося працювати в новій реальності без вірогідних економічних прогнозів. Як локальний інвестор, ми розуміємо що без нових проєктів, без створення робочих місць та підтримки бізнес-процесів у портфельних компаніях швидкого економічного відновлення після подолання пандемії не буде. Ми зберігаємо рух по всім раніше узгодженим інвестиційним проєктам, і раді, що наша інвестиція в «Feednova» допомагає створенню в Україні першого незалежного оператора з переробки побічних продуктів тваринництва. Ми впевнені, що участь у проєкті «Feednova» дасть змогу нашій портфельній компанії «Recycling Solutions» найкращим чином реалізувати свій багаторічний досвід та практики управління проєктами з переробки відходів», – зазначив Андрій Горохов, генеральний директор UMG Investments.

 Підприємство стане першим в Україні незалежним майданчиком, який перероблятиме сировину від зовнішніх постачальників для виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Планується, що комплекс матиме чотири найсучасніші виробничі лінії і п’ять котлів (MAVITEC, Нідерланди) потужністю понад 220 тонн сировини та 90 тонн готової продукції на добу. Як експортоорієнтована компанія, «Feednova» стане новим бюджетоутворюючим центром регіону та створить до 100 робочих місць.

«Ми будуємо завод, який здатен змінити екосистему всього сільського господарства і тваринництва зокрема. Підприємство стимулюватиме розвиток технологічності в промисловості та принесе в галузь нові стандарти якості. Адже наша робота базується на сучасних технологіях і має високий рівень екологічної безпеки. Власним прикладом ми доводимо, що в Україну можна залучати інвестиції, створювати умови для подальшого розвитку економіки. І це тільки перший крок, оскільки ми плануємо створити аналогічні об’єкти на півдні та в центрі України», – наголошує Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції».

 Нагадаємо, що 4 лютого 2020 року «Ефективні інвестиції» та нідерландська компанія «Mada Participations B.V.» оголосили про початок будівництва виробничого комплексу «Feednova» з виготовлення високопротеїнових кормових добавок та тваринних жирів у м. Буськ. Інвестиції в проєкт становлять понад 20 млн доларів США.

 UMG Investments – інвестиційна компанія, яка засновує та розвиває бізнеси з високим потенціалом зростання. На сьогодні UMG Investments керує портфельними компаніями в трьох галузях: видобування корисних копалин, керування побічними продуктами і відходами виробництва, промислові товари та послуги. Ринкова вартість активів під управлінням компанії перевищує 500 млн доларів США.

Feednova – сучасне підприємство з виробництва високопротеїнових кормових добавок і тваринних жирів для сільськогосподарських і домашніх тварин. Компанія є інвестиційним проєктом групи компаній «Ефективні інвестиції» в партнерстві з нідерландською компанією «Mada Participations B.V.».  Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці – основні пріоритети роботи компанії.