«Енергія України» звітує про результати модернізації ЧАО «Метінвест – КРМЗ»

10.10.2018

Фахівці нашої компанії вдосконалили прохідні сушила №1,2 СФЛЦ-1. Виконання монтажних робіт на одному сушилі становило 4 тижні. Після модернізації витрати природного газу на сушилах зменшилися в 2 рази. Економія природного газу на одному агрегаті становить 1320 м3/добу. Таким чином, підприємству вдається зменшити витрати  майже в 20 тисяч гривень на добу лише на одному сушилі.

В рамках проекту були встановлені також нові камери згорання із сучасними пальниковими пристроями та системою керування.

Ремонтні роботи «Енергія України» провела ще в травні, так за 5 місяців роботи оновлених агрегатів ЧАО «Метінвест – КРМЗ» зекономило 2 мільйони 871 тисячу гривень на енергоносіях.

Згідно із розрахунками наших фахівців, окупність встановлення одного сушила складає близько 100 днів.

«Ми реалізували успішно проект із заміни двох сушил на ЧАО «Метінвест – КРМЗ», а зараз можемо підтвердити заявлену в проекті ефективність ремонтних робіт. Кожен проект має продовження, адже ми слідкуємо за показниками агрегатів після ремонту чи заміни. Крім того, зазвичай завдяки успішному досвіду співпраці наші клієнти віддають нам перевагу на тендерах в більш масштабних проектах. Ми постійно поповнюємо свій багаж різними успішними проектами і  вдосконалюємо власну роботу та її результати», – повідомив Роман Мельников, технічний директор компанії «Енергія України».

Наші спеціалісти використовують новітні технології та залучають професійну команду – клієнти ж отримують унікальні для України показники ефективності модернізації.