Ігор Ліскі взяв участь в Черкаському Міжнародному Форумі

11.10.2018

Спікером Черкаського Міжнародного Форуму 2018 став голова ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції». Участники форуму обговорювали напрямки розвитку регіональних українский проектів, а також найбільш перспективні напрямки інвестування. 

Ігор Ліскі, зокрема, говорив про історію створення та плани на майбутнє компанії «БІХАЙВ». Саме цей інвестиційний проект реалізовано в Черкаській області. Також бізнесмен поділився секретами того, як в нашій компанії обирають потенційного інвестора, та який проект потрібно йому презентувати. 

«Ми пропонуємо інвестору тільки ті проекти, в які інвестуємо самі, адже саме це дає гарантію реалізації. Нам також важливо, щоб проект мав філософію творення мабутнього, був корисним для навколишнього серидовища. Зідно цього, й обираємо партнера для інвестицій, адже він має розділяти наші цінності», — поділився Ігор Ліскі.

Група компаній «Ефективні інвестиції» діє також за приницпом «маленьких кроків». Саме це зумовлює поступове залучення інвестора в проект, починаючи від переговорів та запрошення партнера в регіон присутності. Серед планів групи — аналіз перспективних інвестиційних проектів енергетичного напрямку Черкаської області та, звісно, подальший розвиток медової галузі регіону.