Хід будівництва заводу компанії «Фіднова»

14.09.2020

На будівництві заводу із виготовлення високопротеїнових кормових добавок черговий етап. У головному виробничому комплексі підприємства завершують роботу з промисловими підлогами на загальній площі понад 6,5 тисяч квадратних метрів. В подальшому площа буде розділена на окремі промислові зони, кожна з яких відповідатиме за певний процес виробництва. Наразі до головного корпусу активно доставляють обладнання провідного нідерландського виробника.

На будівництві вже змонтовано понад 350 тонн металоконструкцій. Спорудження будівельної частини комплексу очисних споруд також на завершальному етапі. Зокрема, закінчився процес заливу резервуарів для очисних споруд. Загальний об’єм резервуарів складає 5 тисяч кубометрів.

Приступили до комплектування газової котельні, яка служитиме для виробництва пару для технології.

Вже найближчим часом на підприємстві розпочнеться процес монтажу обладнання в основних виробничих зонах. Важливо також, що компанія оголосила про формування виробничого штату на заводі. Наразі роботу пропонують головному технологу, головному механіку, начальнику відділу логістики, інженеру з якості, лаборанту хімічного аналізу та менеджеру зі збуту. Також шукають електриків, водіїв категорії С та Е та слюсарів з ремонту технологічних установок. Більше про перелік всіх вакансій можна дізнатися на офіційному сайті компанії feednova.com.ua

Інноваційні технології, суворе дотримання міжнародних стандартів якості та прозорі умови співпраці є ключовими пріоритетами роботи компанії «Фіднова». Саме тому керівництво гарантує офіційне працевлаштування, гідну заробітну плату, професійний розвиток та кар’єрне зростання.