Медичний онлайн-хаб Doc.ua почав співпрацю з Huawei

13.07.2021

Медичний онлайн-хаб Doc.ua та телекомунікаційна компанія Huawei почали співпрацю. Тепер додаток Doc.ua, який допомагає записуватися на прийом до лікаря, на діагностику або замовляти ліки в аптеках, прямо зі смартфона або ноутбука, доступний в магазині додатків AppGallery.

“Ми створили додаток, у якому можна отримати зручний доступ до медичних сервісів. У додатку можна вибирати необхідного лікаря, записуватися до нього на прийом, а також на плановий огляд, або, щоб здати аналізи. Крім того, через нього можна замовляти медичні препарати в аптеках. Тепер він є не тільки на App Store і Google Play, а й на Huawei AppGallery. Для нас особливо важливо, що додаток медичного онлайн-хаба Doc.ua вже використовують близько 80 тисяч людей на місяць тільки з пристроїв Huawei. Ми плануємо зробити наші сервіси ще більш зручними “, – сказав Гаррі Андреасян, СЕО компанії Doc.ua.

Як відомо, з березня 2020 року всі моделі смартфонів Huawei випускаються виключно на платформі HMS (мобільні служби Huawei) зі встановленим магазином AppGallery. Компанія Doc.ua забезпечує індивідуальний підхід до кожного користувача, тому побажання по розвитку додатка будуть враховані розробниками. Крім того, статистика онлайн-хаба, показує, що 14% всіх користувачів сервісу Doc.ua на Android – власники пристроїв Huawei.Тому онлайн-хаб бачить великий потенціал для розвитку додатка з доступу до медичних сервісів на платформі AppGallery.

 «AppGallery та екосистема мобільних сервісів Huawei (HMS) значно зросли за минулий рік багато в чому завдяки нашим локальним партнерам. Створивши одну з трьох провідних платформ розповсюдження програм у світі, ми продовжуємо інвестувати в екосистему. І впевнені, наша спільна мета – це надання кращих сервісів користувачеві. А співпраця з партнерами в Україні дозволить забезпечити їх усім необхідним контентом. Працюючи разом, ми будемо рости й досягати бізнес-цілей, і особливо це буде цікаво українським популярним сервісам, які прагнуть вийти на глобальний ринок», – говорить Юлія Гриць, Head of HMS Business Development.

Для Doc.ua важливо, щоб медицина була доступна як можна більшій кількості людей, тому ми шукаємо шляхи розширення наших послуг. Платформа Huawei AppGallery вже входить у трійку світових магазинів додатків з 900 тисячами активних користувачів на місяць тільки в Україні.Тому медичні послуги стануть ще більш доступні для українців.

Про компанії

Компанія Doc.ua – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році, який надає зручні рішення для вашого здоров’я. Сервіс пошуку лікарів, аптека, аналізи, діагностика та онлайн-консультації – все це у вашому смартфоні. У базі сервісу більш ніж 34 тис. лікарів, 2,6 тис. медустанов, 2 тис. аптек, 700 лабораторій та діагностичних центрів по всій Україні, а також понад 370 тис. відгуків пацієнтів. Компанія надає свої послуги в Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Полтаві, Харкові та інших містах України.

Корпорація Huawei — світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник смартфонів № 3 згідно з даними IDC за 2020 рік. Продукція компанії представлена в понад 170 країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено більш ніж 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Huawei посідає 45-е місце в рейтингу найдорожчих брендів світу 2020 року за версією BrandZ і 74-е місце в рейтингу найкращих світових брендів (Top 100 Interbrand 2019 Best Global Brands). Також компанія посідає 10-у позицію в рейтингу найдорожчих брендів за 2020 рік за версією Brand Finance. За версією Forbes Huawei посідає 93-е місце в рейтингу 100 найдорожчих брендів світу 2020 року.

AppGallery — платформа компанії Huawei, яка входить у ТОП-3 найпопулярніших глобальних магазинів додатків. Вона охоплює понад 170 країн і аудиторію в понад 700 млн користувачів по всьому світу. Платформу AppGallery розвиває більш 2,3 млн розробників.