Медичний онлайн-хаб DOC.ua вийшов на ринок Узбекистану

29.04.2020

Онлайн-хаб DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції», розпочинає працювати в Узбекистані під брендом DOC.online та впроваджує там послуги з дистанційного пошуку лікарів, клінік, діагностичних центрів і запису на прийом до медичних фахівців.

Онлайн-хаб пропонує мешканцям цієї країни можливість піклуватися про своє здоров’я за допомогою діджитал-технологій. Серед переваг українського сервісу – сконцентрованість інформації в єдиному місці, можливість скористатися послугами будь-де, якщо є інтернет-покриття й телефонний зв’язок, безпечність обробки персональних даних клієнтів і відповідність цін на сайті цінам у клініках-партнерах.

«Це наш перший закордонний проєкт, у рамках якого ми пропонуємо мешканцям іншої країни дієві інструменти для збереження здоров’я та послуги найкращих медичних фахівців і установ, – розповідає Сергій Казанцев, засновник DOC.ua. – Узбекистан для нас дуже цікавий, оскільки місцевий ринок медичних послуг бурхливо розвивається, приділяється велика увага сфері охорони здоров’я та діджиталізації».

Наразі в Узбекистані новому сервісу вже довіряють і співпрацюють із ним 14 провідних приватних лікарень, 5 діагностичних центрів і понад 250 медиків 40 напрямків, зокрема фахівці вузького профілю.

Ефективній роботі сервісу сприяють прогресивні управлінські практики, власна команда IT-фахівців, відділи роботи з лікарями і партнерами.

«Ми вивели на міжнародний ринок новий потужний вітчизняний бренд, який колись розпочинався, як звичайний стартап, – зазначає Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції». – Непрості часи, які ми наразі переживаємо, це ще й додаткові можливості для розвитку, можливості дати гідну відповідь на виклики часу. Ми розуміємо, що такий сервіс, як  DOC.online потрібен людям не тільки в Україні, тому будемо надалі його розвивати та вдосконалювати».