Першій український медичний стартап виходить на нові ринки

14.05.2020

Вітчизняний медичний онлайн-хаб DOC.ua, який входить у групу компаній «Ефективні інвестиції», зміцнює свої позиції на міжнародному ринку. Відтепер сервіс із дистанційного запису до лікарів, лабораторій та діагностичних центрів доступний мешканцям Казахстану та Молдови під брендом DOC.online.

 Компанія пропонує закордонним користувачам зручний, високотехнологічний та безкоштовний онлайн-доступ до єдиної бази інформації про найкращі приватні клініки, лікарів і низку медичних послуг, які мають великий попит. У клієнтів є можливість записатися на сайті або звернутися до call-центру, працівники якого мають медичну освіту. Компанія гарантує якісне обслуговування, швидкий доступ до необхідних послуг і безпеку персональної інформації користувачів. Сервіс доступний цілодобово без вихідних.

У Казахстані та Молдові з DOC.online вже співпрацюють 12 провідних приватних лікарень і діагностичних центрів і понад 350 медиків 60 напрямків.

«Конкурентне середовище Казахстану є насиченим – тут дуже розвинутий ринок медичних послуг. Проте ми маємо беззаперечні переваги: шестирічний досвід роботи з провідними клініками й багатотисячною аудиторією клієнтів, широкий перелік послуг, гнучкість і швидкість розробки та впровадження нових продуктів, – зазначає Сергій Казанцев, засновник DOC.online. – Натомість у Молдові ми є першим медичним онлайн-хабом, який пропонує сервіс європейської якості, зручний доступ до здоров’я й можливість скористатися послугами найкращих фахівців і лікувальних закладів.»

Нагадаємо, у квітні поточного року DOC.online розпочав працювати в Узбекистані.

DOC.ua (входить до EFI GROUP) – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставка препаратів або запис до медичного фахівця. Наразі база DOC.ua налічує понад 11 тис. лікарів, понад 1,5 тис. медичних закладів у всій Україні та провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.