Підтримуємо дитячу творчість

23.06.2020

Житомирський картонний комбінат (ЖКК) і компанія PAGL, які входять до групи компаній «Ефективні інвестиції» підтримали проведення IV всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей ARCHIKIDZ, який відбуватиметься в Києві 27 червня-23 липня поточного року.

 ЖКК і PAGL надали юним архітекторам матеріали для творчості, які використають для створення нових шедеврів. У заході візьмуть участь діти віком від 7 до 12 років. Тема IV Всеукраїнського фестивалю архітектури для дітей – «Природа в місті. Жити разом». З огляду на карантин подія відбудеться у форматі off/online. Учасники збиратимуться в окремому великому павільйоні Національного експоцентру України (950 м2) маленькими групами з 10-12 дітей.

 Робота кожної групи транслюватиметься на сторінках фестивалю в соціальних мережах задля залучення інших дітей до майстер-класу в онлайн-форматі.

«Ми постійно працюємо з нашим матеріалом, шукаємо нові можливості для його застосування та підтримуємо цікаві проєкти. Це надихає нас виходити за межі можливого, – розповідає Сергій Рудковський, перший заступник генерального директора Житомирського картонного комбінату. – Нам дуже сподобалась ідея фестивалю, адже діти – завжди щирі та безпосередні, а бурхлива фантазія допоможе створити їм нові шедеври і побачити нестандартні рішення у використанні нашої продукції».

Нагадаємо, що в червні 2020 року ЖКК і PAGL надали партнерську допомогу Житомирському центру народної творчості для організації та проведенні виставки-конкурсу з мистецтва Витинанки «Зоряні узори».