Медичний центр “Мій Лікар” очолила нова СЕО Інна Макарова

16.02.2024

Мережа медичних центрів “Мій Лікар” починає наступний етап розвитку разом із новою командою топ менеджменту.
Голова наглядової ради EFI Group та мажоритарний інвестор мережі Ігор Ліскі на зустрічі колективу розказав про майбутні плани зростання.
 
Нова команда на чолі із новою СЕО Інною Макаровою вже розпочала роботу над вдосконаленням сервісу та розширенням послуг для власних клієнтів. Вони активно впроваджують нові технології та підходи до медичного обслуговування. Нова команда також зосереджується на підвищенні кваліфікації медичного персоналу та покращенні умов роботи.
 
Водночас у “Мій лікар” активно працюють над створенням нової системи співпраці з B2B-партнерами та планують запровадити нові програми та послуги співпраці, де партнерам гарантований відмінний сервіс та індивідуальний підхід. Для періодичних та планових профоглядів в центрі доступна повна лінійка обладнання для діагностики, а досвідчені лікарі оперативно проводять комплексне обстеження для перевірки стану здоров’я клієнтів.
 
Взаємовигідна cпівпраця дозволить співробітникам партнерів заощадити багато часу, який зазвичай йде на візити до державних установ. У сучасних та комфортних кабінетах мережі “Мій лікар” можна отримати консультацію вузького спеціаліста, не чекаючи в черзі та не обмежуючись жорсткими графіками.
 
Окрім послуги корпоративного лікаря та планових профоглядів на підприємствах Києва, Дніпра, Запоріжжя та інших містах, де представлений бізнес мережі клінік, можна скористатись і медичними послугами мережі “Мій лікар”:
 
✅Безплатні огляди сімейного лікаря
✅Приватна клініка з високим рівнем сервісу
✅Можливість укласти декларації для всієї родини та отримати послуги безплатно
 
Приєднуйтесь до нашої спільноти та даруйте собі та своїм співробітникам найкращу медичну допомогу!