Український мед у Великобританії: Beehive підкорює ринок

27.09.2023

Український мед компанії Beehive, що входить до активів EFI Group, тепер доступний споживачам у Великій Британії. Це стало можливим завдяки запуску UK Ukraine Trade Hub, ініціативи компанії Oakland International, спрямованої на підтримку українських виробників та розширення їх доступу до міжнародних ринків.

«Ми пишаємося тим, що продовжуємо розширяти географію присутності меду Beehive на міжнародних ринках. Вірю, що завдяки наполегливій роботі всієї української спільноти ми зможемо познайомити якомога більше країн із якістю справжнього меду. Закликаю просувати українське! Попереду у нас багато наполегливої роботи, та я переконаний, на нас чекає успіх», – відзначив інвестор компанії Beehive Ігор Ліскі.

В компанії Oakland International певні, що ініціатива UK Ukraine Trade Hub допомагає Україні розширювати свої горизонти та сприяє відновленню її економіки. Водночас 50% всіх прибутків, отриманих через UK Ukraine Trade Hub, компанія спрямує на підтримку благодійного центру протезування та реабілітації Superhumans у Львові.

«Цей крок є ще однією проявою солідарності та підтримки України у цей важкий період її історії. До того ж ця ініціатива має потужність сприяти збереженню робочих місць та просуванню українських товарів. До всього, це дозволить представити найкращі українські товари британським споживачам й наблизити частину батьківщини до сотень тисяч українців, які після війни знайшли притулок у Великій Британії», – сказав директор UK Ukraine Trade Hub Пітер Турон.

Наразі компанія Beehive зробила перші поставки меду в британський рітейл та проводить переговори з провідними британськими мережами.