Запрошуємо вас на Business Wisdom Summit 3 та 4 жовтня!

23.09.2019

Друзі, запрошуємо вас на Business Wisdom Summit 3 та 4 жовтня!
Разом з головою ради директорів групи компаній, Ігорем Ліскі поговоримо про розвиток екосистеми іновацій та про досвід групи компаній «Ефективні інвестиції». Він розповість, як будувати бізнес в країні, яка перманентно переживає політичні та економічні кризи.

З учасниками 8-го бізнес-саміту Ігор поділиться досвідом створення та впровадження інновацій. Хочете вивести проект мрії на новий рівень? Реєструйтеся на Business Wisdom Summit і впроваджуйте стратегії власників і головний виконавчих директорів компаній-лідерів ринку раніше, ніж про них дізналися ваші конкуренти.

Игорь Лиски, "Эффективные инвестиции”, приглашает на Business Wisdom Summit

Инвестор и глава совета директоров группы компаний “Эффективные инвестиции” Игорь Лиски выступит на Business Wisdom Summit 3 октября. Он расскажет, как строить бизнес в стране, перманентно переживающей политические и экономические кризисы.С участниками 8-го бизнес-саммита Игорь поделится опытом создания и внедрения инноваций. Хотите вывести проект мечты на новый уровень? Спите и видите привлеченные инвестиции? Хватит спать, регистрируйтесь на Business Wisdom Summit и внедряйте стратегии владельцев и СЕО компаний-лидеров рынка раньше, чем о них узнали ваши конкуренты.Узнать подробнее и зарегистрироваться: http://bws.delo.ua

Gepostet von Business Wisdom Summit am Montag, 23. September 2019

Зареєструватися на самміт можна тут http://bws.delo.ua
https://www.facebook.com/watch/?v=2031487140286247