Вакансії

Ви готові почати успішну кар’єру разом з лідером?

Примінюйте свої знання і навчайся новому?

Ви хочете застосувати свої знання та можливості для вирішення нових цікавих завдань? Від навчання до лідерства: використовуйте свій шанс побудувати кар’єру! Виберіть вакансію і відправте резюме прямо зараз.

Компанія «Ефективні інвестиції» пропонує співробітникам:

  • Приваблива заробітна плата та соціальний пакет, а також діючі програми матеріальної та нематеріальної мотивації.
  • Можливості для кар’єрного росту. Мы розвиваем профессиональный и лидерский потенциал сотрудников, культуру сутність, растем менеджерів з числа його персоналу. Велика частина менеджменту – співробітники, які отримали просування всередині компанії.
  • Прогресивна корпоративна культура, робота в команді однодумців, комфортні умови праці.
  • Довгострокове співробітництво. Середній строк роботи співробітників у компанії перевищує 6 років. Ми приділяємо особливу увагу формуванню сильного HR-бренда, як зовнішнього, так і внутрішнього.

Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати частиною нашої успішної команди, будь ласка, направляйте резюме по електронній пошті на адресу hr@efi.ua

Актуальні вакансії компанії “Ефективні інвестиції” представлені у відповідних розділах рекрутингових сайтів:

https://hh.ua/employer/1734012

http://rabota.ua/company571975

http://www.work.ua/jobs/by-company/74481/

У разі, якщо Ви не знайшли нічого підходящого серед відкритих у нас вакансій, Ви можете відправити своє резюме з поміткою КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ на адресу: hr@efi.ua

Ключовий фактор при відборі нових співробітників – це їх успішний попередній досвід роботи, висока орієнтація на результат і ефективність.

Ми чекаємо, що нові співробітники привнесуть свіжі ідеї в звичний для нас хід ведення бізнесу, максимально використовують свій досвід і навички, будуть продовжувати свій професійний ріст в нашій команді. Шукаємо кращих в наш бізнес сьогодні і під перспективи розвитку в майбутньому.

 

Студенти

Познайомтеся з «Ефективними інвестиціями» ближче! Це ваша кар’єра, ваше життя і ваш вибір. Компанія пропонує вам можливість працювати разом з кращими фахівцями і займатися саме тим, що вам цікаво. Ви придбаєте цінний досвід, беручи участь в цікавих проектах разом з нашими експертами. Почніть свою кар’єру в «Ефективних інвестиціях» до закінчення вузу і оцініть результат, якого зумієте досягти.