Вакансії

Запрошуємо до команди

Ви хочете застосувати свої знання і здібності для вирішення нових цікавих завдань? Виберіть вакансію і відправте резюме прямо зараз.

Група компаній «Ефективні інвестиції» є однією з найпривабливіших майданчиків для побудови і розвитку кар’єри. Ви можете вибрати вакансію як в корпоративному центрі компанії, так і в одному з напрямків діяльності групи. Ознайомитися з усіма підприємствами можна в розділі «Проекти» на головній сторінці сайту.

Компанія «Ефективні інвестиції» пропонує співробітникам:

  • Конкурентоспроможну зарплату та соціальний пакет, а також діючі програми матеріальної і нематеріальної мотивації.
  • Можливості для кар’єрного зростання. Роботу над цікавими проектами у великій українській компанії. Ми розвиваємо професійний і лідерський потенціал співробітників, культуру наступності, ростимо управлінців з числа свого персоналу. Велика частина менеджменту – співробітники, які отримали просування в середині компанії.
  • Прогресивну корпоративну культуру, роботу в команді однодумців, комфортні умови праці.
  • Навчання. У групі компаній проводяться курси англійської мови, тренінги та майстер-класи для підвищення кваліфікації. Ми прагнемо розвивати співробітників, тому заохочуємо участь в семінарах, конференціях і різних навчальних програмах.
  • Довгострокове співробітництво. Середній термін роботи співробітників в компанії перевищує 6 років. Ми приділяємо особливу увагу формуванню сильного HR-бренду, як зовнішнього, так і внутрішнього.

Ключові фактори при відборі нових співробітників в групу компаній «Ефективні інвестиції»:

  • Успішний досвід роботи
  • Висока орієнтація на результат
  • Ефективність

Актуальні вакансії групи компаній “Ефективні інвестиції” представлені у відповідних розділах рекрутингових сайтів:

Rabota.ua

Work.ua

Ми очікуємо, що нові співробітники привнесуть свіжі ідеї у звичний для нас хід ведення бізнесу, максимально використають свій досвід і навички. Гарантуємо широкі можливості продовжувати своє професійне зростання в нашій команді. Шукаємо кращих в нашу групу компаній, адже разом ми міняємо майбутнє.

Студенти

Від навчання до лідерства: використовуйте свій шанс побудувати кар’єру!

Компанія пропонує вам можливість працювати разом із кращими фахівцями і займатися саме тим, що вам цікаво. Ви здобудете цінний досвід, створюючи унікальні проекти разом із нашими експертами. Почніть свою кар’єру в «Ефективних інвестиціях» до закінчення ВУЗу і оцініть результат, якого зумієте досягти.