Компанія «Ефективні інвестиції» приєдналася до проекту «Ядро нації»

16.03.2018

Проект заснувала “Українська правда” рік тому, щоб розповісти про унікальних українців. Редакція видання опише історії 12 видатних для країни людей.

Протягом року вже були опубліковані історії про: Любомира Гузара, Богдана Гаврилишина, Мустафу Джемілєва, Клима Чурюмова, Йосипа Зісельса і Ніну Матвієнко. Незабаром в рамках проекту вийде ще шість матеріалів.

Редакція «Української правди» та партнери влаштувала святкування і винагородила учасників проекту. Організатори також підтримали благодійний фонд «Таблеточки», долучившись до допомоги дітям. На благодійному вечорі пройшов тихий аукціон, на якому головними експонатами були картини від онкохворих дітей із «Охматдиту».

«Проект стимулює не тільки бізнес, а всіх українців бути відповідальними. Ми об’єднувати зусилля, підтрімуюючи такі ініціативи. Тільки разом ми зможемо допомогти конкретними діями. Все це заради морального і фізичного здоров’я нації, заради нашого майбутнього». – говорить Ігор Ліскі, голова ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції».

Завдяки аукціону вдалося зібрати 140 000 гривень для онкохворих дітей. Кошти планують витрати на ліки і різне обладнання для клінік в областях України.

Слідкуйте і підтримуйте проект разом з нами!