DOC.ua запускає онлайн-тестування на симптоми COVID-19

02.04.2020

Онлайн-тест на симптоми COVID-19 є безкоштовним і створений для самостійного виявлення потенційних ризиків захворювання на новий вірус.

Експрес-тест доступний для користувачів у Telegram, Viber і на сайті DOC.ua. Тестування займає 1-2 хвилини. За його результатами ви дізнаєтеся, до якої групи ризику можна віднести ваш теперішній стан здоров’я: задовільний, підозра на ГРВІ чи на коронавірус. Чат-бот підкаже вам, що робити або до кого звернутися.

Користувачу необхідно відповісти на прості запитання про стан його здоров’я, контакти з хворими та нещодавні подорожі. Тест складено на основі рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я для медичних працівників щодо первинного опитування пацієнтів із потенційною загрозою зараження вірусом COVID-19.

Результати тесту мають інформаційний характер і не є медичним діагнозом. У разі виявлення ознак захворювання ми рекомендуємо: за важкого стану звернутися до швидкої допомоги, за середнього та легкого – проконсультуватися із вашим сімейним лікарем або терапевтом у режимі онлайн-консультацій чи записатися на прийом.

Онлайн-тест розроблений медичним онлайн-хабом DOC.ua за експертної підтримки інвестора Quarter Partners. Технологічним партнером є компанія Middlewarе.

«Коли найкращі – DOC.ua, Quarter Partners и Middleware – об’єднуються задля того, щоб допомогти людям, з’являється чудовий зручний продукт, – розповідає Сергій Казанцев, засновник DOC.ua. – Цей тест допоможе людині не панікувати та гадати по окремим симптомам, а швидко й безпечно отримати структуровану інформацію.»

Медична експертна система для тесту на COVID-19 створена на базі платформи Deepmemo Rules Engine компанії Middleware та інтегрована в цифрову екосистему Doc.ua за допомогою Corezoid Process Engine.

«Використовуючи рішення компанії Middleware, ми як інвестор плануємо пришвидшити розвиток DOC.ua, – коментує керівний партнер інвесткомпанії Quarter Partners Микола Шаповалов. – Також ми бачимо великий потенціал розвитку експертних систем, які допомагають лікарям і пацієнтам робити попередній аналіз стану здоров’я. Один із прикладів такої системи – бот COVID19. Він дає змогу користувачеві отримати рекомендацію та, що не менш важливо, якісну медичну послугу на платформі DOC.ua. Цей підхід забезпечує принципово новий рівень користувацького досвіду в медицині. Ми віримо, що за цим майбутнє.»

DOC.ua (входить до EFI GROUP) – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставлення препаратів чи безпечний прийом у клініці. Наразі база DOC.ua налічує понад 10 тис. лікарів, понад 1,5 тис. медичних закладів у всій Україні та провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.

Quarter Partners (інвестор DOC.ua) – компанія, яка інвестує в бізнеси із високим потенціалом зростання для їхнього розвитку та подальшого продажу стратегічним інвесторам. Засновник – український інвестор Андрій Іванов. Наявний портфель інвестицій: медичний онлайн-хаб DOC.ua, Міжнародний аеропорт «Київ» ім. І. Сікорського, девелоперська компанія UDP і бізнес у відновлюваній енергетиці UDP Renewables, фармацевтична компанія «Біофарма», оператор зовнішньої реклами «РТМ-Україна», а також декілька венчурних проектів в Україні та за кордоном. Загальний обсяг інвестицій в наявні проекти становить $520 млн.