Группа компаній «Ефективні інвестиції» долучилася до міжнародної інвестиційної платформи Invest Global

14.12.2020

Платформа створена для співпраці міжнародних інвесторів, підприємців та розробників. Завдяки такій синергії планують сформувати привабливий інвестиційний клімат в Україні. З урахуванням глобальної діджиталізації та масштабних трансформацій у світі такий підхід дозволить відкрити країні нові можливості розвитку. 

Серед іншого організатори провели найбільший Invest Global Summit, де зібрали понад 500 представників малого та середнього бізнесу та понад 100 провідних експертів. Спікером самміту став голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі

Він взяв участь у дискусійній панелі «Інвестиційна підтримка українського виробництва та будівництва». 

Розповідаючи про власні проекти, зокрема і  green field, він зазначив про важливість комунікації з потенційними інвесторами. 

«Маючи досвід співпраці з арабськими країнами та учасницями ЄС, розумієш, що не все так критично у нас із дозволами від контролюючих органів. Я вірю, що в нас є великий потенціал, адже в нас ж люди, які мріють будувати великі виробництва. Звісно, є велика проблема з пошуком провідних спеціалістів: головних технологів, технічних директорів, професійних логістів. Та важливо розуміти, що людський потенціал ще залишився, ми ще можемо побудувати конкурентноспроможні компанії. Впевний, що наш понтеціал, реалізація якого з року в рік відкладається, все ж призведе до інвестиційного буму. Ми до цього готуємося і вже будуємо масштабні виробництва. Наша група завела цього року інвестицій на 12 мільйонів доларів, що складає близько 5% від всіх українських інвестицій. Очікую, що наступний рік буде набагато кращим.» – поділився Ігор Ліскі.

Серед іншого голова наглядової ради групи компаній розказав про головний принцип залучення інвестора. Найважливіше, на його думку, те, що інвестиційний проєкт має бути максимально підготовлений, щоб нівелювати всі обмеження та ризики нашої країни. «Головне правило — ніколи не вводити потенційного інвестора в оману. Ті, в кого є великі кошти, мають можливість ще й добре аналізувати ваш проєкт, готовність ринку та всі необхідні аспекти.» — підкреслив Ігор Ліскі.