Як оцінити інвестиційний потенціал громади та залучити інвестора?

17.05.2021

Минулої суботи Ігор Ліскі голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» разом з експертами розповідав представникам об’єднаних територіальних громад країни про ефективну роботу з інвестиціями.

Київська школа державного управління ім. С. Нижного організувала спеціальні курси для представників ОТГ від провідних експертів з інвестування, бізнесменів та підприємців. Навчальний курс КШДУ «Ефективна громада» проходив протягом трьох днів та включав лекційні та практичні завдання для підвищення ефективного управління громадами.

Організатором заходу виступили також Український інститут майбутнього, адже його експерти багато часу приділяють дослідженню ефективного місцевого самоврядуваннясталого розвитку громад і населених пунктів.

Експерти говорили про масштабну та багаторівневу роботу з інвестиціями: від створення інвестиційного проекту до його презентації та втілення. Так робочі групи із учасників змогли не тільки отримати практичні навички із розробки проектів, а також почути зворотній зв’язок після презентацій від практикуючих інвесторів.

 «Ось тут починається потужнауспішна Україна  саме з місцевої громади! Шукали відповідіяк побудувати діалог з місцевим бізнесомяк залучити інвестиції в регіоняк залишити молодьз чого починати при пошуку іноземних інвестиційякі тренди у світовій економіці і що це означає для місцевої владияк вирішувати екологічні проблемиЦі та багато інших питань у відвертій розмові з керівниками ОТГ,»  поділився Ігор Ліскі.

 Фахова дискусія про економічний розвиток громад, світові тренди та екпсертне збагачення надзвичайно корисна для українського суспільства. Спікери курсу «Ефективна громада» підкреслюють велике значення таких навчальних тренінгів не тільки для представників ОТГ, а й для повноцінного та стабільного розвитку всієї країни.