Ігор Ліскі виступив на Київському міжнародному економічному форумі Ігор Ліскі виступив на Київському міжнародному економічному форумі

23.10.2018

Голова Ради Директорів групи компаній «Ефективні інвестиції» став спікером на КМЕФ 2018. Ігор Ліскі виступив на панелі «Інвестиції в турбулентному світі: які стратегії перемагають?» 

Аналізуючи тренди, бізнесмен прогнозував розвиток економічних тенденцій та їх наслідки. Зокрема, учасники говорили й про найбільш привабливі для інвестицій сектори економіки.

«Альтернативою є найбільш перспективні галузі української економіки: агросектор, енергетика, інфраструктура. Крім того, потрібно пам’ятати, що розвиток бізнесу протягом багатьох років, експорт готової продукції та спільне інвестування з українськими підприємцями для міжнародного інвестора дає реальну можливість створити успішний проект. Важливо ще, щоб кожен підприємець сьогодні відчував себе потрібним у своїй власній країні. Майбутньому бути, перемоги здобувають кожен день і про цих людей повинні знати більше!» — сказав Ігор Ліскі.

За словами спікера, основне, чого не вистачає українським підприємцям — амбіції. Будь-який проект можна вдосконалити та знайти для нього необхідні інвестиції. Важливо вірити в проект та невтомно працювати над його реалізацією, а це значить розуміти правила гри міжнародного ринку.