Ігор Ліскі взяв участь у другому Annual Ukrainian Agribusiness Forum

29.11.2018

Голова ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції» взяв участь у другому Annual Ukrainian Agribusiness Forum. Ігор Ліскі виступав на панелі «Визначення нових можливостей українських виробників та експортерів».

«Бути сміливим й створювати найкращий продукт – основа успіху в бізнесі. Нас ніхто не чекає закордоном, ніхто не хоче мати сильних конкурентів, які заберуть собі ринок. Щоб конкурувати з італійцями, французами, німцями, щоб перемагати в цій конкуренції, потрібно бути кращими навіть в дрібницях. Кожен елемент вашого продукту – ваша цінність, адже лише ви відповідаєте за якість. Нам вдається змінювати думку про українську якість в світі на прикладі компанії «Біхайв». Ми від заводу до бочки та банки й у всіх процесах дотримуємося найсуворіших стандартів. Ми виходимо на глобальний ринок із сучасним брендом, ми хочемо стати медовою компанією номер один в світі. Та реалізація всіх задумів та планів лежить на нас. Ніхто не зможе спинити бізнесмена, який вірить в свій продукт та постійно працює над реалізацією навіть найшаленіших амбіцій,» – поділився Ігор Ліскі.

Учасники форуму говорили про різні шляхи до лідерських позицій в експорті та про інструменти, якими високі результати досягаються. Спікери розповіли про власний досвід експорту товарів та про особливості такої роботи для українських компаній. 
Дякуємо з організацію Strategy Council