Компанія EFI Agro взяла участь у міжнародній виставці Export Gateway to Africa

08.12.2021

Компанія EFI Agro була однією з дев’яти провідних українських експортерів харчової продукції, які першими отримали можливість представляти Україну на цій міжнародній платформі. Український стенд був присвячений експорту курячих яєць, комбікормів, соняшникової олії, борошна та молочної продукції. Понад 100 делегацій з країн Африки відвідали виставку. 

 «Ми працюємо в ніші експорту харчових продуктів на Африканський ринок та на Близький Схід. Експортуємо яйця, курку, комбікорми та інші продукти. Ми плануємо розширити географію експорту, знайти нові контакти для подальшої співпраці. Наразі ми експортуємо в близько 15 країн регіону. Вже зібрали багато контактів, очікуємо, що вони переростуть в робочі контракти. Наша ціль збільшити обсяги постачання, збільшити кількість країн-партнерів у нашому портфелі. Звісно, африканський ринок має великий потенціал, адже зростає населення, зростає споживання харчових продуктів.

Наш сегмент і в пандемію продовжує працювати, це не туристична галузь, яка дуже чутлива до обмежень. Тим паче, що ми ніколи не мали скарг на якість продукції від клієнтів. Якістю нашої продукції завжди задоволені. Український продукт не найдешевший у світі, але баланс якості і ціни грає на нашу користь», – повідомив Олег Вітик, керуючий партнер компанії EFI Agro.

Організацією стенду керувала Рада експортерів та інвесторів при МЗС України за підтримки Генерального консульства України у Стамбулі та Центру міжнародної ділової співпраці Торгово-промислової палати України. За даними Укрінформ, Генеральний консул України в Стамбулі Роман Недільський повідомив, що МЗС України планує й надалі сприяти українському бізнесу для того, щоб просувати вітчизняні товари на африканський ринок.

«Це дуже хороша міжнародна платформа для того, щоб український бізнес міг отримати контакти, зв’язки, можливі потенційні контракти з африканськими партнерами. Під час пандемії нашим бізнесменам не потрібно їхати до країн Африки, достатньо було приїхати в Стамбул… Наш стенд відвідали делегації Уганди, Кенії, Індії, ОАЕ та інші», –  розповів Генеральний консул України в Стамбулі Роман Недільський.

Зростання експортного потенціалу української харчової продукції є визначним для вітчизняного агропродовольчого розвитку.