Компанія «Фіднова» отримала Еко-Оскар за ефективні рішення із захисту навколишнього середовища

17.12.2021

На Всеукраїнському форумі «ЛІДЕРСТВО І ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2021» відзначили провідні компанії, які реалізували найкращі рішення у збереженні природних ресурсів. Організатори форуму обирають найбільш значущі проєкти поточного року. Компанія «Фіднова» отримала нагороду за вагомий внесок в екотрансформацію держави, бізнесу та суспільства.

Форум «ЛІДЕРСТВО І ЕКОТРАНСФОРМАЦІЯ – 2021» зібрав представників влади, бізнесу, громадськості та науки. Обираючи серед провідних компаній переможців, журі відзначило, що нагороди вручаються не за факт екологічних проєкт, а за їх вплив на економіку, стан довкілля та суспільство.

«Надзвичайно приємно бути одним з еколідерів. Це дає драйв, який стимулюватиме нас робити ще більше для навколишнього середовища та суспільства. Зараз ми знаходимося на високій стадії пусконалагоджувальних робіт, почали перші випуски готового продукту. Ми ще маємо активно і багато працювати для реалізації власних амбіцій, щоб в короткий час вийти на планову потужність. Ми запроєктувати завод і збудували його таким чином, щоб впливати на навколишнє середовище з нульовим ефектом. У нас діють стандарти якості та максимального контролю всіх процесів на виробництві, зокрема і від зовнішніх впливів. Ми строго контролюємо поводження з ресурсами, вже впровадили двоступеневу очищення повітря, чотириступеневу очищення стічних вод. За останні три місяці досягли тих високих параметрів, про які заявляли під час громадських слухань ще на етапі впровадження проєкту заводу», — повідомив Андрій Огороднік, генеральний директор компанії «Фіднова».

Проєкт компанії близько трьох років, проте за цей час вдалося досягти значних змін у впровадженні стандартів роботи всієї галузі виробництва високопротеїнових кормових добавок. Агропромислові комплекси країни мають якісно новий орієнтир у процесі контролю за якістю готових продуктів, а також збереження безпеки навколишнього середовища.