Компанія «Енергія України» підписала меморандум про взаємодію із Інститутом Газу

26.10.2018

Технічний директор компанії «Енергія України» Роман Мельников та директор Інституту газу Національної академії наук України Борис Бондаренко підписали меморандум про наукову та технічну співпрацю. Метою укладання такого меморандуму є взаємовигідне співробітництво у сфері дослідження теплотехнічних процесів та їх практичного застосування. Технічні рішення, інноваційні ідеї ми будемо реалізовувати на підприємствах наших партнерів.
«Нам важливо розвиватися та підсилювати власну ефективність. Саме тому ми залучаємося підтримкою науковців, фахівців із великим досвідом створення інноваційних рішень. Ми разом із нашим партнером зацікавлені у взаємному економічному зростанні, а також у розширені можливостей вітчизняної промисловості. Крім того, компанія розуміє необхідність залучення та підтримки молодих спеціалістів. Разом з Інститутом газу плануємо створити програму навчання для студентів за пріоритетними напрямками нашої діяльності», ‒ поділився Роман Мельников, технічний директор компанії «Енергія України».

Загалом, сторони планують реалізовувати спільні проекти як технічної направленості, так і програм професійної підготовки кадрів. Обмін даними експериментів, показників реалізованих об’єктів та спільна науково-дослідницька діяльність ‒ важливі напрямки майбутньої роботи. «Енергія України» та Інститут газу створюватимуть також спеціальні програми обміну досвідом, вченими та технічним персоналом. Оскільки володіння інформацією дозволяє значно розширити можливості для реалізації власних ідей та професійного зростання, партнери будуть організовувати також спільні симпозіуми, конференції та інші наукові заходи.