Ігор Ліскі підвів підсумки форсайта проекту “Земельна відповідь»

16.03.2018

Проект заснувала “Українська правда” рік тому, щоб розповісти про унікальних українців. Редакція видання описує історію 12 видатних для країни людей.

За рік вже були опубліковані такі історії: про Любомира Гузара, Богдана Гаврилішина, Мустафу Джемілєва, Кліма Чурюмова, Іосифа Зісельса та Ніна Матвієнко. Вже в рамках проекту вийде ще шість матеріалів.

Редакція “Української правди” та партнери організували святкування та винагороду учасників проекту. Організатори також підтримали благодійний фонд «Таблеточки», приєднуючись до допомоги дітям. На благодійному вечері пройшов тихий аукціон, на якому головними експонатами були картини від онкохворих дітей з «Охматдита».

«Проект стимулює не тільки бізнес, а всі українські бути відповідальними. Ми об’єднуємо зусилля підтримуючи такі проекти. Тільки разом ми зможемо допомгти конкретними діями. Все це заради морального та фізичного здоров’я нації, заради нашого майбутнього». – говорить Ігор Ліски, голова ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції».

Завдяки аукціону вдалось зібрати 140 000 гривень для онкохворих  дітей. Засоби планують витратити на обладнання, ліки та спеціальні засоби для клінік в різних областях України.

Слідкуйте та підтримуйте проект разом з нами!