Майбутнє України через формування спільного Плану.Б – розвиток Бізнес середовища України 2020-2030

11.07.2018

10 липня в Ukrainian Institute for the Future (УІМ) пройшла зустріч бізнесменів-співінвесторів Бізнес 100 присвячена можливостям потужного аналітичного центру у сфері моделювання та формування порядку денного подальшого розвитку України. Учасники зустрічі обговорили можливості УІМ щодо посилення різноманітних проектів, покращення взаємодії у бізнес-спільноті. Український інститут майбутнього – це спільний проект представників українського бізнесу, політики та громадського сектору, що був заснований влітку 2016 року. Серед ключових векторів роботи інституту: прогнозування змін та моделювання можливих сценаріїв розвитку актуальних подій в Україні, незалежна компетентна оцінка тих чи інших явищ в економічному, політичному та соціальному житті країни. Окрім аналітики в інституті розробляються практичні рекомендації до дій та пропонуються ефективні рішення гострих проблем.

Один із засновників Українського інституту майбутнього, Голова Ради директорів групи компаній «Ефективні інвестиції». Під час зустрічі з бізнесменами він розповів про те, яким чином підприємці можуть стимулювати економічний розвиток та створювати бізнес-клімат в Україні.
«Що таке інститут майбутнього? Це «фабрика думок», науковий центр майбутнього, де народжується новий контент, нові ідеї, унікальні програми. Фахівці інституту проводять дослідження, які дійсно зможуть допомогти нам вийти з кризи та реалізувати свій величезний економічний потенціал»,- говорить Ігор Ліскі.
Ігор Ліскі наголошує, що головним замовником для інституту є саме вітчизняний бізнес – люди, які власноруч реалізують проекти, створюють робочі місця, платять податки. «На глобальному рівні ми намагаємось прописати зрозумілі правила гри та ідеї, які є основою для держави та українського бізнесу, – розповідає Ігор Ліскі, – Чому мова йде саме про бізнес? В першу чергу, це той прошарок населення, що хоче жити та реалізовувати свої плани й амбіції саме в Україні. Вони не женуться за трьома або чотирма тисячами євро до Польщі. Це люди, які вірять в нашу країну та її мешканців».

Генеруючи незалежну аналітичну інформацію Український інститут майбутнього створює надійне підґрунтя, на яке можна спиратися депутатам в розробці та під час голосування за окремі законопроекти, бізнесменам – приймаючи рішення стосовно розвитку власного підприємства. «Найголовніше, що нам зараз потрібно це ідейна залученість людей здатних діяти. Український бізнес може відчути себе замовником досліджень від незаангажованих фахівців. Завдяки нашому інституту кожен охочий може отримати актуальну інформацію, аналітику та зворотній зв’язок»,- додає Ігор Ліскі.