Медичний онлайн-хаб Doc.ua і сервіс кур’єрської доставки Glovo почали співпрацю

31.05.2021

Медичний онлайн-хаб Doc.ua, який включає понад 2 тис. аптек по всій Україні, почав співпрацю з сервісом швидкої кур’єрської доставки Glovo.

Тепер медицина стала ще доступнішою! Уже зараз товари Аптеки Doc.ua доступні в додатку Glovo для замовлення.

Сім років ми даємо користувачам технологічність і диджиталізацію всієї системи медпослуг (починаючи від запису до лікаря, здачі аналізів і, закінчуючи покупкою потрібного препарату.) Сервіс кур’єрської доставки Glovo  відмінний провідник цих процесів. Doc.ua  про зручну та доступну медицину. Glovo  про зручну та швидку доставку. У цій зручності та клієнтоорієнтованості  наші спільні зростання й посилення. Тепер наші клієнти зможуть із додатка Glovo замовити товари Аптеки Doc.ua “,  сказав Гаррі Андреасян, СЕО компанії.

Сервіс уже тривалий час надає можливість клієнтам здійснювати замовлення ліків онлайн, заощаджуючи при цьому час і гроші. На сьогодні на сайті можна замовити препарати та медтовари з більш ніж 2 тис. аптек, включаючи великі бренди: “Аптека Доброго Дня”, “1 Соціальна аптека”, “Біокон”, “Фартоп”, “Рецептика”, “Бажаємо Здоров ‘я”, “Мед-сервіс “. За допомогою інтеграції послуг Doc.ua в Glovo, онлайн-хаб став ще ближче до покупця, забезпечивши можливість швидкого замовлення й доставлення.

Як зазначає компанія, для Doc.ua дуже важливо надати послугу швидко, щоб клієнт отримав ліки, як він захоче. Додавання доставки Glovo (у середньому тривалість доставки 35-45 хвилин) може це гарантувати. Також у Аптеки залишаються варіанти доставлення: самовивіз, відділення\ кур’єр Нова Пошта, iPost, – при замовленні з сайту.

В асортименті представлений широкий вибір лікарських препаратів і фармацевтичної продукції. На сервісі Doc.ua і в додатку Glovo є зручні фільтри по призначенню препаратів, за допомогою яких ви зможете знайти та забронювати потрібні ліки, а після — отримати їх вдома, у медичному закладі, або в іншому потрібному місці, та оплатити замовлення в точці видачі зручним для вас способом (готівковий, безготівковий розрахунок).

Компанії гарантують користувачам зручність (в вашому смартфоні асортимент аптек, який можна впорядкувати за 17 категоріями в Glovo, і по 70 категоріям, і 10 фільтрам на сайті Doc.ua.), доступність (Аптека Doc.ua доcтупна в усіх областях України, а також існує можливість замовлення 24\7 на сервісі), швидкість (доставка на сервісі — до 2-х годин, в додатку Glovo — від 30 хвилин).

“Ми в Glovo прагнемо розширювати можливості наших користувачів, роблячи доставку страв із ресторанів, товарів із супермаркетів, медикаментів з аптек ще більш доступною разом з якісним сервісом. Партнерство з платформою Doc.ua дозволяє нам далі розвивати вертикаль доставки з аптек, адже разом ми пропонуємо більший асортимент для користувачів додатку, тим самим закриваючи їх потребу в замовленні медикаментів у будь-яку точку в межах міста”, – коментує генеральний менеджер компанії Glovo в Україні Дмитро Расновський.

Doc.ua хочуть, щоб похід до лікаря, здача аналізів, або покупка ліків була такою ж простою, як виклик таксі або замовлення їжі.

Про Doc.ua

Doc.ua – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році, який спрощує доступ до всіх медичних послуг у режимі реального часу. За допомогою Doc.ua пацієнти можуть знайти лікаря онлайн і записатися до нього в клініку на прийом. У базі сервісу понад 34 тис. лікарів, 2,6 тис. медустанов, 2 тис. аптек, 700 лабораторій та діагностичних центрів по всій Україні, а також, понад 370 тис. відгуків пацієнтів. Серед послуг, що надаються не тільки запис до лікаря, або на здачу аналізів, замовлення ліків, але й аудіоконсультаціі.

Про Glovo

Glovo — це сервіс доставки, який дозволяє придбати, доставити, передати будь-який предмет, або продукт у межах вашого міста. Компанія з Барселони, сьогодні працює в понад 650 містах, у 22 країнах світу, на трьох континентах – Європі, Центральній і Південній Америці, Африці, на південь від Сахари. Щомісяця в усьому світі доставкою Glovo користуються більш ніж 2.5 млн користувачів, замовлення доставляють більш ніж 51 000 кур’єрів, а кількість асоційованих партнерів досягає 25 000. Щомісяця кур’єри сервісу Glovo доставляють більше 6.7 млн замовлень у всіх країнах, де присутній сервіс.

В Україні сервіс Glovo почав роботу в жовтні 2018 і вже представлений в 31 місті — Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Запоріжжі, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Херсоні, Чернігові, Черкасах, Житомирі, Івано-Франківську, Чернівцях, Сумах, Вишневому, Борисполі, Броварах, Кривому Розі, Тернополі, Рівному, Кропивницькому, Бучі, Ірпені, Вишгороді, Луцьку, Хмельницькому, Білій Церкві, Кременчуці, Ужгороді.