Медичний онлайн-хаб Doc.ua підсилює управлінську команду для міжнародного розвитку

27.04.2021

Провідний постачальник медичних сервісів країни Doc.ua оголошує про призначення нового СЕО компанії Гаррі Андреасяна. 

Інвестори проєкту та управлінська команда прийняли рішення про широкомасштабне підсилення команди. Наразі цілі проєкту на українському ринку полягають у розбудові нових послуг. Команда вже запустила сервіс із замовлення ліків у аптеках та найбільший майданчик послуг телемедицини.

Наразі Doc.ua розвиває власні міжнародні представництва в Європі та Азії. Компанія націлена надавати послуги доступу до якісних медичних сервісів на найбільших світових ринках.

Генеральний директор онлайн-хабу Doc.ua Сергій Казанцев залишає управлінську діяльність та продовжить роботу як член борду компанії. Розвиток медичного онлайн-хабу та його міжнародна експансія залишається пріоритетом Сергія. Та наразі він переходить до роботи над стратегічним плануванням інвестиційного розвитку проєкту.

Протягом 7 років команді під керівництвом Сергія вдалося створити найбільший у країні медичний хаб, залучити понад 34 тис. лікарів, 700 діагностичних центрів і лабораторій, 2,6 тис. клінік та 2 тис. аптек. Doc.ua вийшов також на міжнародний рівень, відкривши представництва в 6 країнах. Наразі сервісом Doc.ua користуються понад 1,5 мільйони українців щомісяця, що робить хаб лідером галузі медичних сервісів країни.

«Пишаюся тим, чого вдалося досягнути за цей час Doc.ua. Особливо останні два роки стали для команди та компанії проривом. Залучивши значні інвестиції в проєкт, ми змогли створити не лише інформаційний довідник із пошуку лікарів та запису на прийом, а цілу екосистему. Тепер Doc.ua став єдиною зручною точкою входу в медицину для наших клієнтів. Переконаний, що на проєкт чекає ще більший розвиток, адже він здатен розпочати революцію», ‒ поділився Сергій Казанцев, член борду медичного онлайн-хабу Doc.ua

Співзасновника Doc.ua на його посту замінить Гаррі Андреасян, який з травня 2020 року обіймав посаду СОО та є акціонером компанії. Серед важливих цілей новообраного генерального директора: імплементація інноваційних технологій та розширення продуктової лінійки компанії. Професійна команда топменеджерів компанії допомагатиме в реалізації головних завдань Doc.ua.

Гаррі Андреасян має понад 15 років досвіду роботи на керівних посадах в компанії “Allianz Ukraine”, групі компаній «Ефективні інвестиції». Також Гаррі засновник кількох проєктів у сфері HoReCa, двох інноваційних стартапів та ментор SingularityU Kyiv Chapter.

Стратегічний інвестор Doc.ua Ігор Ліскі зазначив, що Сергій Казанцев зіграв важливу роль в трансформації проєкту з пошукової компанії в розвинену екосистему медичних сервісів.

«Вірю в те, що з початком нового етапу розвитку компанії ми значно покращимо життя українців. Настав час революційних змін! Діджиталізація, зручний та безпечний доступ до медичних сервісів здатні не тільки підвищити якість життя людей, а й зробити його довшим.

Я переконаний, що онлайн-хаб Doc.ua ‒ це майбутнє цифрової медицини України та багатьох провідних країн світу. Ми будуємо зручну медичну екосистему, яка вже зараз демонструє високу ефективність», ‒ поділився Ігор Ліскі, стратегічний інвестор Doc.ua.

Серед планів компанії ‒ міжнародний розвиток. Так, керівництво хабу націлене на відкриття представництв ще в 4 країнах Європи та Азії.

Область прикрепленных файлов