Обговорюємо реформування вищої школи

18.05.2020

Голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції» Ігор Ліскі візьме участь у дискусії про стратегічну трансформацію вітчизняних вишів і про їхню роль у сучасному світі, яка відбудеться 20 травня, о 17:00. Захід проведе Український інститут майбутнього (УІМ) у рамках онлайн-презентації «Нова модель вищої освіти та інтереси бізнесу. Як зробити університети чинником економічного зростання в Україні?»

Нещодавно УІМ завершив експертний етап опрацювання нової моделі вищої освіти. Оприлюднення концепції «Український університет нового покоління» є стартом переходу до консультацій із заінтересованими сторонами.

Результати обговорення стануть основою рекомендацій для Кабінету Міністрів і Верховної Ради України, а найголовніше – окреслять контури неформальних правил гри.

Участь у круглому столі візьмуть: Софія Опацька, віцеректор Українського католицького університету з академічних питань; Михайло Крікунов, к.е.н., декан Київської бізнес-школи; Едуард Рубін. Співзасновник Харківського ІТ кластеру, громадський діяч; Василь Тарас, PhD, асоційований професор з міжнародного бізнесу Університету Північної Кароліни в Грінсборо (США), засновник компанії X-Culture; Наталя Шульга, к.б.н., директорка Українського наукового клубу (перелік учасників може зазнати змін).

Модератор заходу: Микола Скиба, експерт програми з питань освіти та навичок ХХІ сторіччя Українського інституту майбутнього.

Доступ до дискусії через Zoom: 

https://zoom.us/j/93790286364?pwd=cG12M1QvZ0lFRVdqOGNVb2luRi9pdz09

Ідентифікатор конференції: 937 9028 6364

Пароль конференції: 555227