Переможець всеукраїнського конкурсу «Збережи нашу планету» у Мексиці

23.08.2019

Вітаємо переможця всеукраїнського конкурсу «Збережи нашу планету» Валентина Фречку із проектом Re-leaf! Валентин представив Україну на міжнародній конференції та фестивалі POP (Protect Our Planet) Movement в Мексиці.

Група компаній «Ефективні інвестиції» підтримала не тільки розповсюдження екологічного руху в країні, а й подорож переможця на International conference & festival for youth-led climate action. Саме цим ми прагнемо підтримати розповсюдження ідей українських новаторів та активістів у світі, адже лише разом ми здатні змінити майбутнє.
Переможець від України також глибоко перконаний, що власними зусиллями можна змінити світ.

«Ці всі слова звучать так банально, навіть мені складно їх писати, але щоразу, коли я роблю щось велике для себе і менш велике для світу, я відчуваю особливу силу, якою мені вдається підкорювати світ, і я починаю розуміти, що та банальщина є істиною. Коли я почав працювати над створенням проєкту RE-leaf, я і думки не мав, що зайду так далеко, а все через те, що не вірив у те, що якиїсь хлопчик із села може у цьому великому та динамічному світі вирішувати щось. Я поки не маю тієї потужності, щоб просвітляти маси і рухати їх у бік світла, але як мені сьогодні сказала одна людина: «Маленькими кроками, до великих справ, для світу…» , тому я спокійний і натхненний, бо життя ж таке чудове». — поділився Валентин.

Рух «Збережи нашу планету» (The Protect Our Planet (POP) Movement) — це ініціатива, створена для обміну інформацією та знаннями з активною молоддю заради досягнення Цілей Сталого Розвитку (ЦСР), прийнятих ООН.