SolarGaps презентувала проект у Торонто

31.10.2018

SolarGaps — Solar Panel Window Blinds представила проект у Торонто в рамках інвестиційного роудшоу CUTIS. Група компаній «Ефективні інвестиції» інвестувала в проект на етапі розробки енергетичних панелей. 

Ми віримо, що «зелена» енергетика здатна змінити майбутнє планети, саме тому підтримали проект на початку його заснування. Наразі SolarGaps продовжує власний розвиток, саме тому бере участь в інвестиційному проекті Канадської торгівельної палати CUTIS Investment Roadshow. 

SolarGaps пропонує інноваційне рішення в енергетиці — жалюзі на вікна. Унікальність розробки в тому, що система на вікнах дозволяє використовувати накопичену енергію як для внутрішніх потреб, так і для продажу в мережу. 

Керівник проекту Євген Ерік стверджує, що завдяки таким жалюзі, споживач може витрачати на 70% менше коштів на оплату електрики. Український проект здатен внести суттєві зміни у принцип споживання електрики як на вітчизняному ринку, так і у всьому світі. Зокрема, продукція SolarGaps вже представлена в 30 країнах світу. Так, Solar Panel Window Blinds використовують торгівельно-розважальні центри, бізнес-центри, аеропорти та приватні будинки.