Відновлення культурної спадщини

Голова наглядової ради компанії EFI Group, Ігор Ліскі виражає позицію щодо активної участі бізнесів групи у підтримці населених пунктів та регіонів, де вони знаходяться. Він наголошує на тому, що підприємства повинні здійснювати не лише фінансову підтримку через сплату податків, але й надавати цілеспрямовану допомогу своїм містам.

“Ми готові докласти зусиль для країни, перевищуючи обов’язковий обсяг сплачених податків, інвестуючи в нашу країну. Справжній патріотизм у тому, щоб зробити більший внесок в добробут нашої держави, ніж це вимагають формальні вимоги”, – вважає Ігор Ліскі.

Саме такий підхід виявився дуже ефективним, оскільки людям важливо бачити реальні зміни у своєму місті, які покращують їхнє життя.

Новини

Будьте в курсі наших досягнень. Діліться історіями успіху разом з нами!
01
Захист культурної спадщини: розпочалось відновлення Палацу Жевуських-Лянцкоронських на Львівщині
18.08.2023 16:50:18

Палац Жевуських та Лянцкоронських – будівля із багатовіковою історією, є не лише архітектурним шедевром, але й символом національної спадщини. У світлі сучасних викликів та загроз для культурних цінностей, український бізнес розуміє необхідність об'єднати зусилля з владою та громадою для забезпечення збереження цього дорогоцінного спадку.
Показати більше