У Львові відкрилася перша клініка мережі «Медична зірка»

11.05.2022

10 травня 2022 року у Львові відкрилося перше у місті відділення мережі клінік «Медична Зірка». Головна ціль відкриття першого представництва у Львові — надання безоплатної медичної допомоги тимчасово переміщеним особам і жителям міста, а також забезпечення роботою лікарів-переселенців. Приватна мережа клінік «Медична Зірка» включає відділення у Києві, Чернігові, Рожищі, Ратному та Харкові.

«Сьогодні надважливо продовжувати створювати нові медичні заклади, адже українці потребують якісної допомоги. Це значно більше, ніж бізнес, це про новий рівень відповідальності. Наші лікарі всі місяці війни працювали під обстрілами в Харкові та Чернігові. Ми рятували життя та не менш важливо зараз створювати умови, щоб підтримувати та покращувати його якість. Наша робота у тому, щоб надати пацієнту комплексний медичний сервіс на довгі роки. Ми підтримуємо тих, хто зараз вимушено покинув свої домівки, безоплатно надаючи допомогу. Ми щиро вітаємо у проєкт лікарів з різних куточків України та створюємо робочі місця, » — розповіла Катерина Вайдич, головний директор мережі клінік «Медична Зірка».

У Львівській «Медичній Зірці» працюють 7 лікарів, які зможуть надавати безоплатну допомогу понад 16000 людей. Можна отримати консультації сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів та лікарів УЗД. З нашими лікарями можна швидко підписати декларацію та продовжувати отримувати якісні медичні послуги. Наприклад, безоплатні консультації, аналізи, електрокардіографія тощо.

 «Працювати за фахом, бути корисною людям у цей час великої турбулентності надзвичайно цінно для мене. Львів дав мені, моїй родині та колегам прихисток. Дуже рада, що нове відділення «Медичної Зірки» відкрилося саме у цьому місті. Я вірю у нашу команду, її професіоналізм та небайдужість. Переконана, що ми докладемо максимальних зусиль, знань, досвіду і любові у піклуванні про здоров’я кожного пацієнта. Українців врятувала небайдужість один до одного. Рада бути частиною команди, для якої це є головною цінністю, » — поділилася Ірина Кочетова, терапевт львівської клініки «Медична Зірка».

Важливо, що всі лікарі нашої мережі надають також безоплатні консультації телефоном. Національна служба здоров’я України виділяє кошти на забезпечення сімейною медициною кожного українця. Пацієнти можуть звертатись до свого лікаря за потреби: огляд, направлення, лікування. І все це без прив’язки до місця реєстрації, без черг та безоплатно.