У Маріуполі відбувся форум “Кожне завтра розпочинається вже сьогодні”

29.10.2019

Ігор Ліскі, співзасновник Українського інституту майбутнього, став ментором молодіжного форуму «Кожне завтра розпочинається вже сьогодні». Молодь зі всієї країни, включно з окупованими територіями Донбасу та АР Крим, спільно з 200 молодими маріупольцями розробляли стратегію «Україна 2030: країна, в якій ми хочемо жити». Близько 500 молодих людей взяли участь у заході, який відбувся одночасно з Інвестиційним форумом Re:Think Invest in Ukraine в Маріуполі.

Разом із підприємцями, інвесторами та експертами різних галузей молодь розробила 25 стратегічних цілей розвитку країни до 2030 року. Президент України та Тимчасово повірений у справах США заслухали презентації та пообіцяли передати напрацювання уряду. 

Співзасновник Українського інституту майбутнього Ігор Ліскі разом із політологом Миколою Давидюком виступив ментором фестивалю та модератором напрямку «Нові індустрії – нова економіка».

«Це неймовірне натхнення виступати перед молоддю зі всієї України. Дивлячись в їхні очі, відчуваєш більше впевненості в майбутньому країни. У напрямку підприємництва було багато цікавих ідей від синтезованого м‘яса, першого в світі еко-містечка, HR-агенства для покоління Z до перетворення України у найкращий майданчик для кіновиробництва. Сподіваюся, що ідеї молоді чутимуть та підтримуватимуть. Так само, як впроваджуватимуть безумовно необхідні проекти в охороні здоров‘я й освіті, енергетиці та екології».—поділився Ігор Ліскі. 

Першим кроком до реалізації презентованих ідей стала підтримка міністра всієї гуманітарної політики країни Володимира Бородянського проекту створення глобальної мережі музеїв доповненої реальності. Так, міністр надав грант у 100 тисяч грн на розробку прототипу цього проекту.