Акція подяки до дня захисників і захисниць України

01.10.2023

Акція подяки присвячена Дню захисників та захисниць України, який відзначається 1 жовтня. До дня захисника режисер Любомир Левицький за підтримки бізнесмена Ігоря Ліскі, інвестиційної компанії EFI Group та партнерів зняли відео, щоб показати щоденний подвиг бійців десантно-штурмових військ. 

Заклик подякувати всім, хто став до лав Збройних сил України та боронить нашу землю, підтримали небайдужі українці. Привітати захисників можна розмістивши у своїх соціальних мережах допис та емоційне відео про подвиг бійців.

«Тисячі сімей сьогодні чекають додому батька, сина, брата, чоловіка. Але вони завжди поруч навіть коли далеко! І ця двохвилинна робота є тільки маленьким нагадуванням про це, та жестом подяки героям! Сьогодні знімати відео це зовсім інше, ніж до війни. В ролику немає «кіношної» зброї чи каскадерів. Сьогодні ми працюємо зі справжніми героями та маємо справу реальністю. Це унікальний досвід для мене як режисера фіксувати історію!» – зазначив Любомир Левицький.

На думку Ігоря Ліскі, повага до військових є визначальною для нашого суспільства та формування нової візії країни. Саме люди, які захищають країну від агресора, змінюють наше майбутнє та формують сильну державу.

 «Я переконаний, кожному з нас буде непросто знайти правильні слова. І як звичайними словами взагалі можна передати повагу, захоплення та любов? В день захисників та захисниць України закликаю вас подякувати кожному, хто захищає наше життя. Воїни заслуговують на підтримку, адже невтомно борються за свободу, любов та життя,» – поділився Ігор Ліскі, засновник компанії EFI Group.

Акція подяки не матиме часових обмежень.