Операційна директорка DOC.ua Наталія Бондарчук поділилася досвідом у плануванні фінансів для Спільноти Медичного Маркетингу

11.12.2023

Операційна директорка DOC.ua Наталія Бондарчук 6 грудня виступила на офлайн події “Як побудувати маркетинг на 2024 рік: стратегія, ресурси та інструменти” для Спільноти Медичного Маркетингу.

У часи тотальної невизначеності український бізнес продовжує робити все можливе, щоб долати виклики сьогодення з максимальною ефективністю – працює над планами розвитку, планує бюджети майбутніх періодів, створює стратегії зростання.

Наталія Бондарчук понад 20 років є експертом з фінансів, у тому числі в приватній медицині. На зустрічі зі слухачами Спільноти Медичного Маркетингу операційна директорка DOC.ua поділилась власним багаторічним досвідом зі складання бюджету для досягнення бізнесами поставлених цілей.

“Ми всі розуміємо, що українська економіка, особливо зараз, має не просто не зупинятись, а розвиватись – це вкрай важливо для країни. Тому своїми задачами на зустрічі з представниками медичного бізнесу України я визначила, по-перше, поширення досвіду та практичних лайфхаків щодо створення основи будь-якого бізнес-планування на майбутній період – бюджету. 

А по-друге – надихнути слухачів, та додати віри в те, що в складні часи важливо і, головне, можливо опанувати стрес, створити ефективні стратегії та рухатись у напрямку зростання” – зазначає Наталія Бондарчук.

Лекторами події для Спільноти Медичного Маркетингу також виступили Анна Швед, директорка з маркетингу Медичної мережі ДОБРОБУТ, та Анастасія Бортнік, експертка зі стратегічного управління, бізнес коуч  ICF, PhD, викладачка Школи Громадського здоров’я Києво-Могилянської академії. 

DOC.ua – сервіс зручної медицини онлайн. Обʼєднує 4 000 клінік, 16 000 лікарів, 6200 аптек, 620 лабораторій та 500 діагностичних центрів у 21 області України.
Інвестором DOC.ua є EFI Group — українська інвестиційна компанія, яка реалізує системоутворюючі проєкти у різноманітних сферах економіки. Збудувавши 6 заводів та створивши 5 інших підприємств протягом 7 останніх років, компанія  продовжує покращувати інвестиційну привабливість України у світі. Сфери інвестування EFI Group: healthcare та medtech, паперова, харчова та деревообробна промисловості, постачання сільськогосподарської продукції.